Domů : Přípony souborů : Format .grb

.grb soubor

Typ souboru :GRIB Meteorological Data File

Vývojář World Meteorological Organization
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

Co je to soubor GRB?

Meteorologický datový soubor vytvořený v binárním formátu GRIdded; mohou obsahovat historická i předpokládaná data o počasí; může specifikovat teplotu, vlhkost, srážky a stovky dalších faktorů; používá se pro výměnu údajů o počasí mezi softwarovými systémy.

Programy, které otevírají GRB soubory
Windows
Opera
GDAL
Smartcom SmartMet
Unidata Integrated Data Viewer
Climate Data Operators
Linux
Opera
GDAL
Macintosh
Opera
GDAL

O GRB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .grb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru GRIB Meteorological Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Jsem učitel geologie a chtěl jsem GDAL zařadit do učebních osnov na příští pololetí. Děkuji za váš článek o příponě souboru .grb. Určitě ho dám přečíst svým studentům, aby plně pochopili, co všechno se dá s GDAL dělat. Byl skvěle napsaný a velmi srozumitelný. Netušil jsem, že se v nich ukládají i historické informace! Zdá se, že je to skvělý způsob, jak studovat všechny druhy počasí. Také jsem si přečetl, co jste napsal o jeho použití k ukládání vlhkosti a teploty. To je ale bomba! Nevěděl jsem, že tento software má tolik funkcí. Jsem si jistý, že tyto soubory jsou pro meteorologa velmi důležité pro předpověď počasí. Děkuji vám za váš článek!