Domů : Přípony souborů : Format .gbp

.gbp soubor

Typ souboru 1:Genie Timeline Backup Index File

Vývojář Genie-Soft
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

Co je to soubor GBP?

Archivovat soubor indexu vytvořený Genie Timeline, program pro zálohování a obnovu pro soubory stolních počítačů a mobilních zařízení; obsahuje index kolekce souborů, které si uživatel zvolil pro zálohování; může odkazovat na jeden archiv nebo víceobjemový archiv; slouží k obnovení zálohovaných souborů.

Více informací

Časová osa Genie vytvoří soubor indexu GBP na konci relace zálohování. Bez tohoto souboru nelze zálohu obnovit. Soubory GBP jsou vytvořeny pomocí konvencí pojmenování backup.gbp, backup.X.gbp a zálohy (X) .X.gbp, kde „X“ je číslice.

Časová osa Genie může být použita pro přírůstkové nebo plné zálohy a mohou obsahovat volitelnou kompresi.

POZNÁMKA: Genie Timeline Backup používá pro zálohování .ZIP komprese, takže můžete použít jakýkoliv nástroj pro dekompresi Zip k ručnímu prozkoumání obsahu záložních souborů.

Programy, které otevírají GBP soubory

Typ souboru 2:Gerber Bottom Solder Paste Data File

Vývojář Ucamco
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.GBP druhá možnost

Soubor výstupních dat vytvořený pomocí nástrojů PCB, např. Autodesk EAGLE; obsahuje data rozvržení pro spodní vloženou vrstvu desky plošných spojů pro vytváření šablon pro aplikaci pasty do desky.

Více informací

Soubor GBP funguje podobně jako soubor .PDF . Jedná se o exportovanou verzi rozvržení PCB a slouží k vytvoření šablony. Šablony se pak používají k nanášení pasty na desky pro přidávání zařízení pro montáž na povrch (SMD), jako jsou podložky. Má být zobrazen a odkazován, ale není upravován.

POZNÁMKA: Formát Gerber byl původně vyvinut společností Gerber Systems, ale nyní je spravován společností Ucamco.

Společné GBP názvy souborů

[název_projektu] .gbp - Soubor GBP je pojmenován podle názvu vašeho projektu PCB.

Programy, které otevírají GBP soubory
Windows
Autodesk EAGLE
Viewplot
Gerbv
Linux
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA
Macintosh
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA

O GBP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gbp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Gerber Bottom Solder Paste Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.