Domů : Přípony souborů : Format .fzb

.fzb soubor

Typ souboru 1:Casio FZ-1 Bank Dump

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor FZB?

"Dump" všech zvukových bankovních dat uložených v paměti Casio FZ-1, digitální vzorkovací klávesnice, kterou vydala Casio kolem roku 1990.

Programy, které otevírají FZB soubory

Typ souboru 2:Form•Z Project Backup File

Vývojář AutoDesSys
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.FZB druhá možnost

Záložní soubor vytvořený pomocí formuláře • Z, aplikace pro modelování 3D těles a ploch; ukládá zálohu formuláře • Z .FMZ soubor projektu; slouží pro archivní účely a pro obnovu projektu ze zálohy.

Více informací

POZNÁMKA: Formulář • Z také vytváří soubory s automatickým ukládáním s příponou .FZA , které lze použít k obnovení projektu, pokud je záložní soubor starší než poslední automatické uložení.

Programy, které otevírají FZB soubory
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Typ souboru 3:Fritzing Bin File

Vývojář Fritzing
Kategorie Soubory CAD
Formát XML

.FZB třetí možnost

Bin soubor používaný programem Fritzing, který umožňuje uživatelům vytvářet interaktivní návrhy elektroniky; ukládá informace o elektronických součástech ( .FZP files), které mohou být jakékoli části elektronického obvodu; obsahuje název součásti, ID modulu, ikonu .PNG pro součást a geometrické souřadnice.

Více informací

Zásobníky a části uložené v každé přihrádce se zobrazí v podokně "Části" na pravé straně rozhraní Fritzing. Části lze přetáhnout z přihrádky a umístit na náčrt. Můžete také přidat části do vlastních vlastních košů a načíst je do služby Fritzing.

Programy, které otevírají FZB soubory
Windows
Fritzing
Linux
Fritzing
Macintosh
Fritzing

O FZB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fzb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Fritzing Bin File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.