Domů : Přípony souborů : Format .fpi

.fpi soubor

Typ souboru 1:FPS Creator Intelligence Script

Vývojář The Game Creators
Kategorie Executable Files
Formát N/A

Co je to soubor FPI?

Skript nebo program vytvořený pomocí programu FPS Creator, programu pro tvorbu 3D střelců první osoby (FPS); používá se pro vývoj umělé inteligence (AI) pro postavy ve hře.

Více informací

Soubory FPI se ukládají v textovém formátu, který lze prohlížet a upravovat pomocí textového editoru. Lze je zkompilovat do spustitelného programu pomocí FPS Creator.

Programy, které otevírají FPI soubory

Typ souboru 2:Foxit Reader Plugin

Vývojář Foxit
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

.FPI druhá možnost

Soubor FPI je plugin používaný programem Foxit Reader, program pro prohlížení, podepisování a tisk souborů PDF. Obsahuje informace, které přidávají funkce do programu, například automatické přihlášení, pomoc při načítání pluginu a automatické aktualizace.

Více informací

Pokud chcete zakázat / odebrat plugin z programu, můžete soubor FPI odstranit nebo přesunout z jeho adresáře: Foxit Software / Foxit Reader / pluginy

Foxit Reader je navržen tak, aby byl vaším programem pro zpracování souborů .PDF . Poskytuje nástroje pro vytváření, zobrazování, anotaci, zabezpečení, tisk a sdílení formátu PDF.

Programy, které otevírají FPI soubory
Windows
Foxit Reader

O FPI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fpi a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Foxit Reader Plugin, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.