Domů : Přípony souborů : .fla Soubor

.fla Přípona souboru

Typ souboruAdobe Animate Animation

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.FLA číslo volby

Soubor FLA je animační projekt vytvořený programem Adobe Animate, který slouží k kreslení a publikování interaktivních animací. Obsahuje grafiku, video, textové prvky, zvuk a další aktiva. Soubory FLA se často ukládají jako soubory .SWF pro použití na webu, protože je lze zobrazit ve většině webových prohlížečů s pluginem Flash.

Více informací

Když otevřete soubor FLA v prostředí Animate, zobrazí se pět hlavních částí. Prostředí zahrnuje fázi, která zobrazuje viditelnou oblast, časovou osu, která řídí načasování prvků, panel nástrojů, který obsahuje nástroje pro práci s prvky v projektu, inspektor vlastností, který zobrazuje informace o prvcích, a panel knihovny, do kterého se ukládají. mediálních prvků.

POZNÁMKA: Animate byla dříve známá jako Flash, která byla původně vyvinuta Macromedia, ale poté se v roce 2005 sloučila s Adobe. Flash se stal Animate v roce 2016.

Programy, které otevírají FLA soubory
Windows
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Adobe Animate CC 2018

O FLA soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fla a jak ji otevřít.

Typ souboru Adobe Animate Animation, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře