Domů : Přípony souborů : Format .fla

.fla soubor

Typ souboru :Adobe Animate Animation

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor FLA?

Soubor FLA je animační projekt vytvořený programem Adobe Animate, který slouží k kreslení a publikování interaktivních animací. Obsahuje grafiku, video, textové prvky, zvuk a další aktiva. Soubory FLA se často ukládají jako soubory .SWF pro použití na webu, protože je lze zobrazit ve většině webových prohlížečů s pluginem Flash.

Více informací

Když otevřete soubor FLA v prostředí Animate, zobrazí se pět hlavních částí. Prostředí zahrnuje fázi, která zobrazuje viditelnou oblast, časovou osu, která řídí načasování prvků, panel nástrojů, který obsahuje nástroje pro práci s prvky v projektu, inspektor vlastností, který zobrazuje informace o prvcích, a panel knihovny, do kterého se ukládají. mediálních prvků.

POZNÁMKA: Animate byla dříve známá jako Flash, která byla původně vyvinuta Macromedia, ale poté se v roce 2005 sloučila s Adobe. Flash se stal Animate v roce 2016.

Programy, které otevírají FLA soubory
Windows
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Adobe Animate CC 2018

O FLA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fla a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Animate Animation, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Můj kamarád dostal skvělý nápad začít natáčet krátký film. Oba studujeme animaci. I když jsme teprve na začátku, jsem zvědavá, co všechno se o tom dozvím. Ve vašem článku jsem se dočetl o příponě souboru .fla. Nejlepší zde bylo, že jsem se dozvěděl, že společnost Adobe vlastní samostatnou aplikaci pro animace. Jaká je plná cena programu po skončení bezplatné zkušební verze? Je zajímavé, že jeden formát souboru může obsahovat grafiku, text i zvuk. Znamená to, že mohou zabírat hodně úložného prostoru? Zajímalo by mě, zda je používá některé z velkých animačních studií. Děkuji za malý popis toho, co lze očekávat při otevření souboru. Pokračujte v dobré práci!