Domů : Přípony souborů : Format .fdf

.fdf soubor

Typ souboru 1:Acrobat Forms Data Format

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor FDF?

Formát textového souboru použitý pro data exportovaná z .PDF formulářových polí; obvykle menší než soubory PDF, protože obsahují pouze data pole formuláře, nikoli celý formulář; lze vytvořit v Acrobatu výběrem Advanced → Forms → Export Forms Data z menu.

Více informací

Soubory FDF se běžně zpracovávají na webových serverech pomocí skriptů .CGI .

Programy, které otevírají FDF soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru 2:Origin Fitting Function Definition File

Vývojář OriginLab
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.FDF druhá možnost

Soubor FDF je soubor definic matematické funkce, který používá Origin, analýza dat a grafická aplikace, kterou používají různí vědci a inženýři. Obsahuje všechny vlastnosti o funkci kování, jako je typ funkce, vazby, parametry přizpůsobení, výraz funkce, proměnné a popis. Soubory FDF mohou být zahrnuty s původem nebo mohou být definovány uživatelem.

Více informací

Uživatelsky definované soubory FDF jsou vytvořeny pomocí nástroje Fitting Function Builder in Origin. K nástroji můžete přistupovat tak, že vyberete položku Nástroje → Tvůrce funkcí .... Zvolte "Vytvořit novou funkci" pro vytvoření souboru FDF nebo "Upravit uživatelem definovanou funkci" pro úpravu souboru FDF. Soubory FDF si můžete také prohlédnout volbou Nástroje → Uspořádat funkci Organizátor .... Soubory FDF můžete otevřít také pomocí textového editoru, protože definice funkce přizpůsobení je uložena ve formátu prostého textu.

Soubory FDF, které přicházejí Balíčky s programem jsou umístěny v podsložce "FitFunc" složky Program Origin. Uživatelsky definované soubory FDF se však obvykle ukládají do podsložky "FitFunc" složky "Uživatelské soubory" ve složce Program Origin.

Programy, které otevírají FDF soubory

O FDF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fdf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Origin Fitting Function Definition File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré ráno! Přečetl jsem si váš článek o příponě souboru .fdf. Bylo trochu matoucí pochopit, že jedna přípona má mnoho asociací. Ta první neměla nic společného s tím, k čemu mi byl soubor zaslán. Nepracuji s datovými soubory pro servery lol. Nicméně váš odstavec o aplikaci Origin pro vědce bylo to, co jsem potřeboval. Většina lidí vlastně neví, co je to funkce fittingu, takže bys o nich mohl popsat víc. Přesto mi přijde užitečné, že mohou ukládat typ funkce a parametry fitování. Předchozí formáty souborů, se kterými jsem pracoval, tyto vlastnosti neměly. Výčet aplikací by byl úplnější, kdybyste uvedli příklady běžných textových editorů. Pokračujte v dobré práci!