Domů : Přípony souborů : Format .tdms

.tdms soubor

Typ souboru :Technical Data Management Streaming File

Vývojář National Instruments
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor TDMS?

Soubor TDMS je datový soubor uložený ve formátu National Data Instruments (NI) Technical Data Management Streaming (TDMS). Obsahuje data simulace nebo měření zaznamenaná softwarem National Instruments, jako jsou LabVIEW a DIAdem. Soubory TDMS také ukládají popisné informace, které zahrnují postup, testovací zařízení, informace o senzoru a autora.

Více informací

Formát TDMS byl vyvinut společností National Instruments, aby vědcům a inženýrům usnadnil ukládání velkého množství dat zaznamenaných z testů a simulací. Formát TDMS je podporován řadou programů National Instruments, včetně LabVIEW a DIAdem. Je také podporován MathWorks MATLAB a OpenOffice Calc.

Soubory TDMS_INDEX jsou automaticky vytvářeny se soubory TDMS. Soubory indexu obsahují informace o přidruženém souboru TDMS, na který odkazuje aplikace otevírající soubor TDMS. To umožňuje rychlejší otevírání souborů TDMS, které ukládají velké soubory dat.

Programy, které otevírají TDMS soubory
Windows
Apache OpenOffice
The MathWorks MATLAB
National Instruments LabVIEW
National Instruments DIAdem
Linux
Apache OpenOffice
The MathWorks MATLAB
National Instruments LabVIEW
Macintosh
Apache OpenOffice
The MathWorks MATLAB
National Instruments LabVIEW

O TDMS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tdms a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Technical Data Management Streaming File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Myslel jsem, že bude těžší pochopit, co dělá přípona souboru .tdms. Váš článek o něm byl super čtivý a to nejsem žádný profík v datových souborech týkajících se National Instruments. O formátu, který obsahuje simulaci zaznamenanou tímto softwarem, slyším poprvé. Program LabVIEW je skvělý, možná je to tím, že jejich soubory mohou obsahovat informace o postupech nebo senzorech. Můj profesor nám měl vysvětlit, že pomáhá uživatelům ukládat velké množství zaznamenaných dat. Dalším faktem, který mě bavil při čtení, je to, jak je MATLAB podporuje. Vzpomínám si, jak jsem tento program poprvé použil na střední škole. Podle toho, co jste zkoumali, co je lepší, DIAdem nebo LabView? Budu vám velmi vděčný, pokud o tom budete mít informace. Každopádně do příště!