Domů : Přípony souborů : Format .fax

.fax soubor

Typ souboru 1:Now Contact Fax Template

Vývojář Now Software
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor FAX?

Faxová šablona vytvořená programem Kontakt, program, který organizuje kontaktní informace a každodenní aktivity; obsahuje šablonu rozložení tisku pro faxový dokument; Přednastavené možnosti zahrnují „Fancy Fax“, „Flower“, „Simple Cover“ a „Swoosh“.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor FAX, vyberte možnost Definovat → Šablony tisku → Faxy ..., vyberte tlačítko „+“ v pravém horním rohu, název šablony a klepněte na tlačítko OK. Pak budete moci upravit rozvržení šablony a její rozměry. Po dokončení klikněte na tlačítko OK.

Při vytváření nového faxového dokumentu .NWP můžete vybrat šablonu z rozevírací nabídky „Použít šablonu“ a vybrat šablonu faxu, kterou chcete vypnout.

Chcete-li vybrat šablonu, ze které chcete tisknout, vyberte Soubor → Tisk šablon ..., vyberte šablonu z rozbalovací nabídky Typ šablony a klepněte na tlačítko OK.

Programy, které otevírají FAX soubory
Macintosh
Now Contact

Typ souboru 2:Fax Document

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.FAX druhá možnost

Faxový obraz z faxu přijatého nebo vytvořeného pomocí faxového softwaru; nejčastěji jsou uloženy ve formátu .TIFF , který je rozpoznán většinou programů pro prohlížení obrázků.

Programy, které otevírají FAX soubory
Windows
Microsoft Windows Photo Viewer
Corel VideoStudio
Macintosh
Apple Preview

O FAX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fax a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Fax Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.