Domů : Přípony souborů : Format .nwp

.nwp soubor

Typ souboru 1:Magentic Wallpaper File

Vývojář Perion
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor NWP?

Tapeta nebo pozadí plochy, které používá Magentic, bezplatný spořič obrazovky a program na pozadí plochy; tapety jsou součástí programu a mohou být také staženy z Internetu.

Programy, které otevírají NWP soubory

Typ souboru 2:Navisworks Presenter Material Palette File

Vývojář Autodesk
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.NWP druhá možnost

Soubor nastavení vytvořený Navisworks Presenter, program sloužící k vytváření prezentací architektonických návrhů; šetří materiály a textury definované uživatelem; umožňuje sdílet paletu aktiv mezi projekty.

Více informací

Navisworks Presenter je součástí sady softwarových produktů Navisworks.

Programy, které otevírají NWP soubory

Typ souboru 3:Now Contact WP Document

Vývojář Now Software
Kategorie Textové soubory
Formát Text

.NWP třetí možnost

Dokument vytvořený nyní kontaktem, organizátor kontaktních informací; obsahuje dopisový nebo faxový dokument s bohatým textem a základními editačními funkcemi, jako je zarovnání textu, řezání textu a vkládání textu; umožňuje vytvořit dokument v aplikaci Now Contact namísto použití externí aplikace.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor NWP, vyberte Soubor → Nový ..., vyberte ikonu „Písmeno“ nebo „Fax“, klepněte na tlačítko OK, přidejte obsah, vyberte ikonu „Uložit“ disketu (nebo vyberte Soubor → Uložit), pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li otevřít soubor NWP, jednoduše poklepejte na soubor nebo vyberte Soubor → Otevřít ..., přejděte do souboru a zvolte Otevřít.  

Programy, které otevírají NWP soubory
Macintosh
Now Contact

O NWP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nwp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Now Contact WP Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.