Domů : Přípony souborů : .exp Soubor

.exp Přípona souboru

Typ souboru1Melco Embroidery File

Vývojář Melco
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to EXP soubor?

Soubor EXP je vyšívací soubor CAM (computer aided manufacturing) uložený ve formátu Melco EXP. Obsahuje kódy, které říkají jehlu komerčního šicího stroje, jak vytvořit výšivku. Soubory EXP mohou být také uloženy ve formátu Bernina USB EXP, který se používá pro výšivky vyrobené z osobních šicích strojů.

Více informací

Soubory Bernina USB EXP ukládají pouze design výšivky. Neobsahují barvy vláken a budou používat výchozí barvy podprocesů programu, který se používá k otevření souborů.

POZNÁMKA: Soubory EXP jsou nejčastěji používány stroji 830, 780 a 580 Bernina. Mohou je však používat i stroje 630 a 340 Bernina.

Programy, které otevírají EXP soubory

Typ souboru2Symbols Export File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.EXP číslo volby 2

Vývojářský soubor používaný různými IDE a kompilátory vývoje softwaru; ukládá data tabulky symbolů, což jsou informace o datech a funkcích programu; slouží k propojení informací o programu s jiným programem, například ladicím programem.

Programy, které otevírají EXP soubory
Macintosh
Apple Xcode
Freescale CodeWarrior Development Tools

Typ souboru3Export File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.EXP číslo volby 3

Datový soubor exportovaný různými programy; obvykle uloženy ve standardnějším formátu, než je typ proprietárního souboru programu, takže soubor může být otevřen a čten jinými programy; často exportovány volbou "Soubor → Export" v rámci programu.

Více informací

Některé programy, které exportují soubory EXP, zahrnují QuickBooks Intuit a software IBM iSeries.

Programy, které otevírají EXP soubory
Windows
Intuit QuickBooks Pro
Macintosh
Intuit QuickBooks for Mac

Typ souboru4CATIA 4 Export File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.EXP číslo volby 4

Soubor vytvořený programem CATIA verze 4, program používal modelované komponenty pro proces průmyslového designu; obsahuje exportovaný design, včetně 3D modelů, specifikace materiálu a vlastností; slouží k exportu všech návrhových dat dohromady.

Programy, které otevírají EXP soubory
Windows
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Linux
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru5DX Series Exported Video File

Vývojář Pelco
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.EXP číslo volby 5

Soubor EXP obsahuje sledované video vytvořené digitálními videorekordéry řady DX (DVR), například DX4100 nebo 4800. Ukládá video s kompresí MPEG-4 a metadaty, jako je čas a datum záznamu, číslo kamery, video formátu a režimu záznamu.

Více informací

Rekordéry řady DX jsou vybaveny vstupy pro bezpečnostní kamery.  Tyto fotoaparáty zachytí sledovací video, které je pak DVR uloženo v souborech EXP. Soubory EXP lze poté přehrát pomocí aplikace DX Series Export Viewer.

Programy, které otevírají EXP soubory

Typ souboru6Bernina Embroidery File

Vývojář Bernina
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.EXP číslo volby 6

Soubor EXP je vyšívací soubor CAM (computer aided manufacturing) uložený ve formátu Bernina USB EXP. Obsahuje kódy, jako je zastavení, skok a oříznutí, které říkají jehlu osobního šicího stroje, jak vytvořit výšivku. Soubory EXP lze také uložit ve formátu Melco EXP, který se používá pro komerční vyšívání.

Více informací

Soubory Bernina USB EXP ukládají pouze design výšivky. Informace o barvě pro návrh jsou obsaženy v souboru INF, který se obvykle nalézá v souboru návrhu EXP a v souboru obrázku .BMP v jednotce USB Flash společnosti Bernina Personal Design.

Soubory EXP jsou nejčastěji používají stroje 830, 780 a 580 Bernina. Mohou je však používat i stroje Bernina 630 a 340.

POZNÁMKA: Soubory EXP jsou podobné souborům Tajima Embroidery .DST .

Programy, které otevírají EXP soubory

Typ souboru7Aurora Expert Trace File

Vývojář Trend Communications
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.EXP číslo volby 7

Soubor trasování datové komunikace generovaný Aurora Expert; obsahuje informace o trasování, které zaznamenávají cestu dat napříč více zařízeními a místy; používá se pro diagnostiku a analýzu komunikačního provozu; pracuje s PPP, IP, ISDN, V5 a Frame Relay systémy.

Programy, které otevírají EXP soubory
Windows
Trend Communications Aurora Expert

Typ souboru8SonicWALL Preference File

Vývojář SonicWALL
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.EXP číslo volby 8

Uloží informace o konfiguraci a vlastní nastavení brány firewall SonicWALL; mohou být exportovány a načteny jiným systémem pro přenos nastavení firewallu; ve výchozím nastavení pojmenován "sonicwall.exp", ale lze jej přejmenovat.

Více informací

Může být vytvořeno výběrem položky Systém → Nastavení a klepnutím na položku Vytvořit nastavení zálohování v rozhraní pro správu aplikace SonicWALL.

Programy, které otevírají EXP soubory
Windows
SonicWALL SonicOS

O EXP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .exp a jak ji otevřít.

Typ souboru SonicWALL Preference File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře