Domů : Přípony souborů : .dst Soubor

.dst Přípona souboru

Typ souboru1AutoCAD Sheet Set File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát XML

Co je to DST soubor?

Soubor DST je soubor výkresového listu vytvořený aplikací AutoCAD, návrh CAD a dokumentace. Obsahuje informace ve formátu XML o organizované sbírce listů, které jsou vybrány z výkresů, které byly extrahovány z více .DWG výkresových souborů. Soubory DST se běžně používají jako doručitelný formát pro vypracované nebo dokončené návrhy.

Více informací

Soubory sady listů lze vytvořit pomocí nástroje Správce sady listů aplikace AutoCAD (SSM), který lze zobrazit na rozhraní výběrem karty Zobrazení a poté panelu Palety → Správce sady listů.

Soubory sady listů neobsahují skutečné výkresové výkresy. Místo toho obsahují informace ukazující na umístění rozvržení uložených v souborech výkresu DWG. Pokud je soubor DST otevřen v aplikaci AutoCAD, informace se zobrazí na kartě Seznam listů v modulu SSM, přičemž každý název listu slouží jako zkratka, na kterou můžete kliknout, chcete-li zobrazit rozvržení výkresového souboru DWG.

Programy, které otevírají DST soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Autodesk AutoCAD
Adobe Acrobat

Typ souboru2DeSmuME Save State

Vývojář DeSmuME
Kategorie Game Files
Formát N/A

.DST číslo volby 2

Uložení stavu vytvořeného a používaného DeSmuME, emulátoru Nintendo DS (NDS); ukládá uložený stav aktuálního průběhu hry pro hru NDS hranou s DeSmuME.

Více informací

POZNÁMKA: Chcete-li vytvořit stav uložení DST, vyberte Soubor → Uložit soubor stavu.

Programy, které otevírají DST soubory
Windows
DeSmuME
Linux
DeSmuME
Macintosh
DeSmuME

Typ souboru3Tajima Embroidery Format

Vývojář Tajima
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

.DST číslo volby 3

Tajima CAM (počítačově podporovaná výroba) soubor používaný vyšívacími stroji a softwarem; ukládá instrukce pro šití výšivek s šicím strojem; Obsahuje kódy, které informují stroj o zastavení, skoku a oříznutí, které směřuje šicí jehlu.

Více informací

Formát výšivky Tajima je široce podporován vyšívacím softwarem a stroji.

Programy, které otevírají DST soubory

O DST soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dst a jak ji otevřít.

Typ souboru Tajima Embroidery Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře