Domů : Přípony souborů : .eslock Soubor

.eslock Přípona souboru

Typ souboruES File Explorer File Manager Encrypted File

Vývojář ES APP Group
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.ESLOCK číslo volby

Soubor ESLOCK je zašifrovaný soubor vytvořený pomocí Správce souborů ES File Explorer, aplikace pro správu souborů Android. Ukládá soubor, například dokument .JPG image nebo .XLSX , který byl uzamčen a šifrován uživatelem pro ochranu jeho obsahu.

Více informací

Když zamknete soubor pomocí aplikace, soubor se přejmenuje na sadu čísel a písmen a zobrazí příponu souboru "eslock", která se podobá příponě asd496gfr04.eslock. Soubor ESLOCK můžete otevřít se správným heslem, ale pouze prostřednictvím aplikace, ve které byl vytvořen.

Správce souborů File Manager Správce souborů používá k šifrování dat 256bitové šifrování AES. Pokud soubory zašifrujete, ale zapomenete heslo, Správce souborů ES Explorer vám nedovolí otevřít soubor. Aplikaci ESLock File Recovery můžete použít k dešifrování zamknutých souborů bez použití hesla.

Programy, které otevírají ESLOCK soubory
Android
ES File Explorer File Manager for Android
Roosters Lab ESLock File Recovery

O ESLOCK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .eslock a jak ji otevřít.

Typ souboru ES File Explorer File Manager Encrypted File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře