Domů : Přípony souborů : .erd Soubor

.erd Přípona souboru

Typ souboru1Entity Relation Diagram

Vývojář DBeaver Community
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to ERD soubor?

Soubor ERD je diagram vytvořený DBeaverem, open source databázovým nástrojem používaným vývojáři, správci databází, analytiky a programátory SQL. Obsahuje schéma databáze nebo schématu, které se skládá z datových tabulek rozložených na mřížce a šipek spojujících související tabulky. Soubory ERD mohou být automaticky generovány nebo vytvořeny uživatelem.

Více informací

Soubory ERD jsou podporovány pouze programem DBeaver. Pokud chcete svůj diagram sdílet ve více podporovaném formátu, můžete jej uložit jako soubor .PNG , .GIF nebo .BMP . Můžete ji také uložit ve formátu .GRAPHML . Pro uložení diagramu do jednoho z těchto formátů vyberte Soubor → Uložit jako a vyberte formát.

Programy, které otevírají ERD soubory
Linux
DBeaver

Typ souboru2Engineering Research Division Data File

Vývojář UMTRI
Kategorie Datové soubory
Formát Text and Binary

.ERD číslo volby 2

Soubor ERD je datový soubor používaný různými programy používanými k analýze profilů silnic, například ProVAL a EP (Engineering Plotter). Může obsahovat profily silnic, výstup simulace vozidla, údaje o zkouškách vozidla a měření chování součástí vozidla.

Více informací

Formát ERD se skládá ze dvou částí:

Je-li datová část uložena v textové podobě, jsou hlavičky i datové části obsaženy v jednom souboru ERD. Pokud je datová část uložena v binární podobě, je část záhlaví uložena jako prostý text v souboru ERD odděleně od datové části, která je uložena v souboru .BIN . Soubor ERD i BIN musí mít stejný název a musí být umístěn ve stejné složce, aby mohl být čten programem.

Formát ERD byl vyvinut divizí Engineering Research Division (ERD) společnosti University of Michigan Transport Research Institute (UMTRI). Původně ji používal pouze RoadRuf, program analýzy profilu silnic. Nakonec byl však přijat jako standardní datový formát pro analýzu a měření profilů silnic.

Programy, které otevírají ERD soubory

O ERD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .erd a jak ji otevřít.

Typ souboru Engineering Research Division Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře