Domů : Přípony souborů : Format .eot

.eot soubor

Typ souboru :Embedded OpenType Font

Vývojář N/A
Kategorie Soubory písem
Formát N/A

Co je to soubor EOT?

Písmo OpenType ( .OTF ) vložené do dokumentu, například webovou stránku nebo prezentaci aplikace PowerPoint (soubor .PPS ); často vložený s nástrojem Microsoft Web Embedding Fonts Tool (WEFT); uloženy spolu s příslušným dokumentem a nejsou určeny k ručnímu otevření.

Programy, které otevírají EOT soubory
Windows
Referenced by other documents
Macintosh
Referenced by other documents

O EOT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .eot a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Embedded OpenType Font, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, tady. Váš příspěvek o příponě souboru .eot přišel v ten nejlepší čas. Protože vytvářím nějaké prezentace pro několik klientů, chtěl jsem se o písmech dozvědět více. Ta nainstalovaná v PowerPointu jsou pěkná, ale na internetu se objevily návrhy s chladnějšími písmy. Teď už vím, že soubory EOF jsou písma vložená do některé z těchto prezentací. Protože nejsou určeny k ručnímu otevření, neexistuje žádný způsob, jak zjistit jejich obsah. Viděl jsem, že naposledy byly aktualizovány před několika lety a jejich popularita není vysoká. Znamená to, že aplikace vydala novější a lepší formát? Jedna z mých posledních otázek byla, jak se na ně odkazují jiné dokumenty? Pokračujte v dobré práci!