Domů : Přípony souborů : Format .otf

.otf soubor

Typ souboru 1:OpenType Font

Vývojář N/A
Kategorie Soubory písem
Formát N/A

Co je to soubor OTF?

Soubor OTF je soubor písem uložený ve formátu OpenType vyvinutý společností Adobe a Microsoft. Kombinuje aspekty formátů písma PostScript a TrueType. OTF fonty jsou plně škálovatelné, což znamená, že znaky lze měnit bez ztráty kvality.

Více informací

Formát písma OpenType je podporován systémem MacOS a Windows 2000 a novějšími. Soubory OTF musí být uloženy v systémovém adresáři Fonts, aby byly přístupné aplikacím.

Programy, které otevírají OTF soubory
Windows
FontForge
Microsoft Windows Font Viewer
Linux
FontForge
Macintosh
FontForge
Apple Font Book

Typ souboru 2:OpenTuft Tufting Design File

Vývojář NedGraphics
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.OTF druhá možnost

Obecný formát rozhraní pro vytváření vzorů chomáčů, které mohou být zpracovány všívacími stroji; umožňuje, aby byly vzory pleteny do různých textilních výrobků; obsahuje informace, jako je navlékání, umístění příze a délky svazků příze.

Více informací

Formát souboru OTF je specifikován ve struktuře souboru typu Windows .INI .

POZNÁMKA: Formát OTF je podporován softwarem pro návrh svazků NedGraphics, ale NedGraphics změnil ".otf "rozšíření na" .otu ", protože došlo ke konfliktům se soubory písem OpenType.

Programy, které otevírají OTF soubory
Windows
NedGraphics Tuft software

Typ souboru 3:OpenDocument Formula Template

Vývojář Oracle
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.OTF třetí možnost

Šablona pro vytváření vzorců používaných tabulkami OpenOffice; umožňuje, aby buňky v tabulce byly automaticky vyplněny na základě výpočtů vzorce; formátován pomocí standardu OASIS OpenDocument XML.

Programy, které otevírají OTF soubory
Windows
Apache OpenOffice
Linux
Apache OpenOffice
Macintosh
Apache OpenOffice

O OTF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .otf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OpenDocument Formula Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Právě jsem dočetl vaše vysvětlení k souborům s příponou .otf. Netušil jsem, že nějaký formát může mít více než jednu asociaci. Je to šílené, protože ho může tvořit doslova cokoli. Nicméně tuplem oceňuji tvé informace o tom, jak fungují. Mít formát souboru, který kombinuje aspekty obou formátů písem PostScript a TrueType, je změna hry. Ještě více mě rozesmálo, že odpadá starost o to, zda znaky při změně velikosti neztratí na kvalitě. Jsem rád, že soubory OTF podporuje i společnost Apple. Bude skvělé sledovat, co všechno s nimi dokážu vytvořit! Díky za uvedení údajů o tom, zda jsou zdarma, nebo ne. Do příště, příteli.