Domů : Přípony souborů : .enc Soubor

.enc Přípona souboru

Typ souboru1Encoded File

Vývojář N/A
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

Co je to ENC soubor?

Soubor ENC je obecný kódovaný soubor, který může používat jeden z několika různých typů proprietárních nebo standardních kódování. Je zakódován, aby pomohl chránit soubor před neoprávněným použitím, nebo aby pomohl nastavit soubor pro konkrétní použití, například internetový přenos.

Více informací

Soubory ENC mohou být zakódovány ve formátu .UUE , který lze otevřít programem jako je StuffIt Deluxe. Soubory ENC, které používají vlastní kódování, však mohou být otevřeny pouze programem, který soubor zakódoval.

Programy, které otevírají ENC soubory
Windows
ESTsoft ALZip
Open with program that initially encoded the file
Smith Micro StuffIt Deluxe
Macintosh
Smith Micro Stuffit Deluxe Mac
Open with program that initially encoded the file

Typ souboru2Cabal Online Data File

Vývojář ESTsoft
Kategorie Game Files
Formát Binary

.ENC číslo volby 2

Datový soubor používaný Cabal Online, masivně multiplayerovou online RPG (MMORPG); v adresáři instalace softwaru; může být pojmenován cabal.enc nebo jeden z několika dalších jmen.

Více informací

Je známo, že poškozené soubory ENC způsobují problémy při načítání Cabal Online, někdy po použití oprav her. Někteří uživatelé úspěšně vyřešili tento problém úplným odinstalováním a opětovnou instalací softwaru.

Programy, které otevírají ENC soubory

Typ souboru3Electronic Navigation Chart File

Vývojář NOAA
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.ENC číslo volby 3

Formát navigační mapy používaný Úřadem pro průzkum pobřeží (OCS); také označované jako soubory NOAA ENC, což znamená "National Oceanic and Atmospheric Administration" (NOAA) "Elektronická navigační mapa" (ENC).

Více informací

Formát souboru NOAA ENC je definován standardem International Hydrographic Organization S-57. Data ENC se používají k podpoře námořní dopravní infrastruktury a správy pobřežních oblastí.

Soubory NOAA ENC se ukládají jako databáze funkcí grafu. Informace uložené v souboru ENC obsahují umístění každé funkce grafu a také atributy, jako je barva, tvar, hloubka atd.

Programy, které otevírají ENC soubory
Windows
NOAA ENC Direct to GIS

Typ souboru4Encore Musical Notation File

Vývojář GVOX
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.ENC číslo volby 4

Hudební partitura vytvořená programem Encore, program sloužící ke skládání hudby; mohou obsahovat nástroje, poznámky, texty, podpisy času a podpisy klíčů, jakož i informace o názvu a skladateli; slouží k ukládání skladeb a tisku hudebních partitur.

Více informací

Encore může importovat a exportovat standardní hudební soubory XML, aby je bylo možné integrovat s jinými programy hudebních notací. Software také podporuje vysoce kvalitní výtisky pomocí technologií PostScript a TrueType.

Programy, které otevírají ENC soubory
Macintosh
GVOX Encore

Typ souboru5Copysafe Protected PDF File

Vývojář ArtistScope
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.ENC číslo volby 5

Soubor s ochranou proti kopírování .PDF vytvořený pomocí softwaru CopySafe PDF; zabraňuje kopírování obrázků a textu a chrání před příkazy Printscreen a Screen capture; může také zahrnovat ochranu tisku, ochranu heslem a datum vypršení platnosti.

Programy, které otevírají ENC soubory
Windows
ArtistScope Copysafe PDF Converter (commercial)
ArtistScope Copysafe PDF Reader (free)

O ENC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .enc a jak ji otevřít.

Typ souboru Copysafe Protected PDF File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře