Domů : Přípony souborů : Format .dtsx

.dtsx soubor

Typ souboru :DTS Settings File

Vývojář Microsoft
Kategorie Databázové soubory
Formát Text

Co je to soubor DTSX?

Soubor Data Transformation Services (DTS) používaný serverem SQL Server, aplikací pro správu relační databáze (RDBMS); určuje nastavení pro migraci dat mezi databázemi; umožňuje integraci externích datových zdrojů.

Více informací

Soubory DTSX jsou používány službou SSIS (SQL Server Integration Services), komponentou serveru SQL Server.

Programy, které otevírají DTSX soubory
Windows
Microsoft SQL Server

O DTSX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dtsx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DTS Settings File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji za podrobné informace o účelu souborů .dtsx na vašich stránkách. Začínám používat program SQL Server. Jelikož je zpočátku zdarma na vyzkoušení, musím pracovat s krátkým časem, který mi zbývá, haha. Bylo pro mě důležité dozvědět se o souborech DTSX, protože určují nastavení dat mezi několika databázemi. Když lidé začnou pracovat s více než jednou, sdílení informací se může zkomplikovat. A nyní používám externí zdroje dat, takže je to pro mě skvělé, protože je mohu také integrovat. Jak do programu nainstalujete de SQL Server Integration Services? A poslední otázka, jaká je plná cena programu? Vlastnosti tohoto rozšíření jsou úžasné. Doufám, že je začne používat více programů. Děkuji.