Domů : Přípony souborů : Format .mso

.mso soubor

Typ souboru 1:Microsoft Office Macro Reference File

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor MSO?

Soubor MSO je referenční soubor maker vytvořený při ukládání dokumentu Microsoft Office jako webové stránky. Obsahuje informace o makrech a objektech OLE (Object Linking and Embedding) obsažených v původním souboru a vytvořenou webovou stránku může odkazovat jako šablonu stylů. Soubory MSO lze prohlížet pomocí textového editoru, ale budou nečitelné, protože obsah je zakódován.

Více informací

Většina uživatelů uvidí soubor MSO jako přílohu e-mailu. Neotevírejte soubor, pokud má příponu ".mso", protože s největší pravděpodobností obsahuje virus, který bude po otevření nainstalován v počítači.

Programy, které otevírají MSO soubory
Windows
Should not be opened manually

Typ souboru 2:Inline E-mail Attachment

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.MSO druhá možnost

Soubor odeslaný s přílohami e-mailu aplikace Microsoft Word 2000; často pojmenovaný "Oledata.mso;" obsahuje informace, které umožňují vykreslení přílohy v rámci e-mailové zprávy.

Více informací

Soubor Oledata.mso se zobrazí jako samostatná příloha v počítačích, které nemají nainstalovanou aplikaci Microsoft Outlook 2000 nebo novější.

Programy, které otevírají MSO soubory
Windows
Microsoft Outlook
Macintosh
Microsoft Outlook
Microsoft Outlook 2016

O MSO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mso a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Inline E-mail Attachment, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Prováděl jsem průzkum některých možností sady Microsoft Office a narazil jsem na váš článek o příponě .mso. Děkuji za tak skvělý a cenný příspěvek! Byl jsem ohromen schopností této přípony přímo vykreslovat dokumenty Wordu do e-mailů. Proč by Microsoft odstraňoval tak skvělou funkci? Existuje v dnešní době nějaká moderní alternativa? Zajímavé bylo také zjištění, že toto rozšíření funguje jako referenční soubor maker. Předpokládám, že to umožňuje vytvářet složitější programy. Přesto jsem rád, že si přečtením vašeho příspěvku mohu uvědomit, že tyto soubory mohou obsahovat virus. Jsem si jist, že původ přípony může být ušlechtilý, ale v dnešní době je lepší se jí vyhnout. Děkuji!