Domů : Přípony souborů : .ecl Soubor

.ecl Přípona souboru

Typ souboru1Touhou Stage Script

Vývojář Team Shanghai Alice
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to ECL soubor?

Herní soubor používaný hry Touhou jako Double Spoiler a Ten Desires; obsahuje scénický scénář, který poskytuje umístění nepřátel a formu "danmaku vzorů", což jsou vzory nepřátelských střel, které se střílely na obrazovku (např. spirály, kruhy atd.).

Více informací

Hry Touhou jsou vertikální rolovací akční hry vyvinuté Team Shanghai Alice.

POZNÁMKA: Skripty ECL lze dekompilovat pomocí nástroje Touhou Toolkit, což je nástroj příkazového řádku.

Programy, které otevírají ECL soubory

Typ souboru2Management-Ware Mass Mailing News E-Campaign List

Vývojář Management-Ware Solutions
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.ECL číslo volby 2

Soubor XML vytvořený aplikací Management-Ware Mass Mailing News, hromadná e-mailová aplikace; obsahuje seznam e-mailových kontaktů a stav každého kontaktu; můžete sledovat e-mailové adresy, úplná jména, tituly, telefonní čísla, přidaná data a další informace; slouží k ukládání a načítání seznamů kontaktů, na které aplikace odkazuje při odesílání hromadných e-mailů.

Více informací

Zprávy hromadné správy hromadných zásilek také poskytují nástroje pro vytváření seznamů účastníků a pro správu vztahů se zákazníky prostřednictvím kampaní opt-in e-mailového marketingu. Software obsahuje vizuální editor pro vytváření vlastních zpráv, například personalizovaných bulletinů.

Programy, které otevírají ECL soubory

O ECL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ecl a jak ji otevřít.

Typ souboru Management-Ware Mass Mailing News E-Campaign List, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře