Domů : Přípony souborů : Format .dsf

.dsf soubor

Typ souboru 1:Delusion Digital Sound File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor DSF?

Vzorek digitálního zvuku slouží k vytvoření zvuků pro moduly .DMF tracker.

Programy, které otevírají DSF soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
OpenMPT
DeliPlayer
StormSky RainbowPlayer
MODPlug Player

Typ souboru 2:DAZ Studio Asset File

Vývojář DAZ Productions
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Zip

.DSF druhá možnost

Formát formátování 3D modelování zavedený s modelovacím softwarem DAZ Studio 4; může obsahovat znak, pózu, tvarování, shader, materiály nebo jiná data pro model vytvořený v softwaru; slouží k výměně informací o modelu DAZ s jinými programy pro 3D modelování, které podporují formát DSF.

Více informací

Soubory DSF používají formátování JSON, takže soubory jsou čitelné a snadno vyměnitelné. Soubory DSF mohou také obsahovat kompresi .ZIP , a proto nemusí být ve formátu JSON ve formátu prostého textu (volba komprese je zadána uživatelem v dialogovém okně uložení programu DAZ Studio). Komprimované soubory DSF mají významně sníženou velikost souboru, protože text JSON komprimuje při vysokých poměrech.

POZNÁMKA: Komprimované soubory DSF lze dekomprimovat pomocí libovolného nástroje kompatibilního se systémem Zip.

Programy, které otevírají DSF soubory
Windows
DAZ 3D DAZ Studio
Macintosh
DAZ 3D DAZ Studio
Dimension3D DSF Toolbox

Typ souboru 3:Dramatica Pro Project

Vývojář Write Brothers
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.DSF třetí možnost

Soubor DSF je dokument vytvořený Dramatica Pro, programem Windows používaným spisovateli k brainstormingu a organizaci příběhů. Obsahuje příběhový projekt, který zahrnuje titul, autora, průběh spiknutí, téma příběhu (příběhů), postavy a charakterové vztahy.

Více informací

Soubor DSF otevřený v Write Brothers Dramatica Pro 5

Soubor DSF je hlavním typem souboru spojeným s Dramatica Pro. Když spustíte nový příběh a uložíte jej, program vytvoří soubor DSF k uložení obsahu příběhu. Soubor DSF můžete vytvořit výběrem Soubor → Uložit.

Dramatica Pro je dostupná pouze pro Windows. Existuje však verze pro MacOS s názvem Dramatica Story Expert. Dramatica Pro je navržen tak, aby vám pomohl spojit váš příběh definováním celkového příběhu, postav, vztahů mezi postavami a témat. To také přijde s brainstorming nástroje, příběh motor pro generování příběhu, a casting nástroj pro přidání znaků.

Dramatica Story Expert ukládá projekty do souboru .DR5 namísto souboru DSF. Pokud však chcete otevřít soubor DSF v programu Dramatica Story Expert, můžete příponu „.dsf“ přejmenovat na příponu „.dr5“.

Programy, které otevírají DSF soubory

Typ souboru 4:Designer File

Vývojář Corel
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.DSF čtvrtá možnost

Soubor vytvořený programem Corel Designer, který byl dříve vlastněn společností Micrografx; obsahuje vektorovou grafiku, která může obsahovat text, rastrové obrázky a nakreslené objekty; slouží k vytváření ilustrací, jako jsou firemní loga, marketingové materiály a další tisková a digitální grafika.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory Designer používají příponu .DES v novějších verzích aplikace Corel Designer, která je nyní nabízena jako aplikace v sadě grafických souborů Corel DESIGNER.

Programy, které otevírají DSF soubory
Windows
CorelDRAW Technical Suite 2018
CorelDRAW

O DSF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dsf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Designer File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Četl jsem o souborech .dsf ve vašem článku. Líbilo se mi to! Měl jsem příliš mnoho otázek a všechny odpovědi tam lol. Netušil jsem, že soubor může mít více asociací. Co by se stalo, kdybych soubor otevřel programem, který je teoreticky dokáže otevřít, ale obsah pro něj není určen? Četl jsem o druhé asociaci, protože mi to fungovalo. Je zajímavé číst o tom, jak se svět vykreslování vyvinul. Takové soubory nabízejí spoustu vlastností, jako je tvarování, odstíny nebo pózy. Přijde mi to docela kompletní! Velmi mi také pomohlo, že to funguje mezi několika 3D modelovacími programy. Designéři toho za jediný den zpracují opravdu hodně. Díky!