Domů : Přípony souborů : .de Soubor

.de Přípona souboru

Typ souboruDrawExpress Diagram File

Vývojář DrawExpress
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.DE číslo volby

Soubor DE je soubor diagramu vytvořený aplikací DrawExpress, která se používá k kreslení vývojových diagramů a diagramů. Obsahuje diagram, který obsahuje text, tvary, šipky, čáry a barvy. DE soubory se používají k ukládání různých typů diagramů, jako jsou vývojové diagramy, rozhodovací stromy, sekvenční diagramy, mapy mysli, diagramy toku dat a organizační diagramy.

Více informací

DE soubor otevřít v DrawExpress pro iOS

Soubory DE jsou vytvořeny DrawExpress pro uložení diagramu. Pokud narazíte na soubor DE, měli byste jej otevřít s DrawExpress nebo DrawExpress Lite, což je bezplatná verze. DrawExpress také umožňuje ukládat diagramy ve formátech .SVG a .PNG .

DrawExpress se používá v různých prostředích, včetně financí, obchodu, škol, vývoje softwaru a práva. Aplikace je k dispozici pro Android, iOS a BlackBerry ve verzích lite (free) a komerčních verzích s dalšími funkcemi.

Programy, které otevírají DE soubory

O DE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .de a jak ji otevřít.

Typ souboru DrawExpress Diagram File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře