Domů : Přípony souborů : Format .dba

.dba soubor

Typ souboru 1:CryENGINE Animation Database File

Vývojář Crytek
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

Co je to soubor DBA?

Soubor vytvořený sadou CryENGINE SDK, souborem programů pro vývoj her, které se používají pro tvorbu PC a konzolových her; ukládá data animace 3D znaků ve vysoce optimalizovaném a komprimovaném formátu, který je vhodný pro použití s finálně sestavenou hrou.

Více informací

Soubory DBA jsou kompilovány s použitím souboru nastavení .CBA , který určuje soubory ( .CHR ), které mají být použity, a nastavení kompilátoru.

Programy, které otevírají DBA soubory
Windows
Crytek CryENGINE SDK

Typ souboru 2:DarkBASIC Source Code File

Vývojář The Game Creators
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.DBA druhá možnost

Soubor napsaný v programu DarkBASIC, programovací jazyk poskytovaný The Game Creators pro vývoj 3D počítačových her ve Windows; obsahuje zdrojový kód a používá syntaxi založenou na jazyce BASIC; lze zkompilovat a spouštět pomocí DarkBASIC IDE.

Více informací

Soubory DBA mohou být celé hry nebo části hry. Jsou odkazovány v rámci projektu DarkBASIC (soubor .DBPRO ) a jsou zkompilovány s jinými soubory DBA a herními prostředky do výsledného spustitelného souboru .EXE .

Program DarkBASIC lze použít pro vývoj střelců první osoby, puzzle hry, virtuální světy, bojové hry a další. Hry mohou používat technologii Microsoft DirectX pro generování 3D prostředí.

Programy, které otevírají DBA soubory
Windows
Microsoft Notepad
The Game Creators DarkBASIC

Typ souboru 3:Palm Datebook Backup File

Vývojář Palm
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.DBA třetí možnost

Záložní soubor vytvořený pro mobilní zařízení Palm; obsahuje zálohování dat kalendáře, známých jako „deník“, který zahrnuje naplánované události a související poznámky a informace; lze použít k synchronizaci dat mezi zařízeními Palm a stolním kalendářem a e-mailovými programy.

Více informací

Soubory DBA lze převést do více přenosných formátů, například .CSV , a importovat do běžných e-mailových aplikací, jako je Microsoft Outlook.

Programy, které otevírají DBA soubory

O DBA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dba a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Palm Datebook Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.