Domů : Přípony souborů : Format .da5

.da5 soubor

Typ souboru :AGT Game Data File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor DA5?

Herní datový soubor, na který odkazuje AGiliTy, program, který interpretuje hry Adventure Game Toolkit (AGT); obsahuje meta-jazykové příkazy pro hru, což jsou podmíněné testy, které pomáhají hře určit, zda je akce hráče možná; nebude existovat, pokud ve hře nejsou žádné meta-jazykové příkazy.

Více informací

Chcete-li procházet interaktivními hranými hrami, jako jsou hry AGT, musíte do hry napsat příkazy. Příběh se změní v závislosti na tom, jaká rozhodnutí zadáváte.

Existuje několik souborů, které jsou baleny s hrami AGT. Tyto soubory obsahují data hry a obsahují soubory .INS , .TTL a .VOC . Jelikož existuje velké množství souborů, které doprovázejí hru AGT, nástroj AGT2AGX, který je dodáván s programem AGiliTy, může převést datové soubory do jediného souboru .AGX . Tato konverze snižuje nepořádek, dobu načítání a velikost hry.

POZNÁMKA: Soubor DA5 je podobný souboru .DA3 , .DA4 a .DA6 . Tyto soubory obsahují herní data odkazovaná na různé aspekty hry.

Společné DA5 názvy souborů

[název hry] .da5 - Soubor DA5 má stejný název jako hra, pro kterou byla vytvořena.

Programy, které otevírají DA5 soubory
Windows
AGiliTy
Macintosh
AGiliTy

O DA5 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .da5 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru AGT Game Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.