Domů : Přípony souborů : .da4 Soubor

.da4 Přípona souboru

Typ souboruAGT Game Data File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.DA4 číslo volby

Herní soubor, na který odkazuje AGiliTy, program, který interpretuje hry Adventure Game Toolkit (AGT); obsahuje šifrovaná herní data o všech tvorech ve hře; odkazoval se na AGT hrou, zatímco hráč projde příběhem; nebude existovat, pokud ve hře nejsou žádná zvířata.

Více informací

Chcete-li procházet interaktivními hranými hrami, jako jsou hry AGT, musíte do hry napsat příkazy. Příběh se změní v závislosti na tom, jaká rozhodnutí zadáváte. S největší pravděpodobností se setkáte s jinými živými věcmi ve hře, které jsou považovány za bytosti a budou „přátelské“ nebo „nepřátelské“.

Hry AGT jsou často baleny s řadou souborů, které obsahují údaje o hrách, včetně .INS , .TTL a .VOC souborů. Vzhledem k velkému počtu souborů, které doprovázejí hru AGT, mohou být soubory převedeny na jeden soubor .AGX pomocí nástroje AGT2AGX, který je dodáván s programem AGiliTy. Tato konverze snižuje velikost hry, dobu načítání a nepořádek.

POZNÁMKA: Soubory DA4 jsou podobné souborům .DA3 , .DA5 a .DA6 . Tyto soubory obsahují herní data odkazovaná na různé aspekty hry.

Společné DA4 názvy souborů

[název hry] .da4 - Soubor DA4 má stejný název jako hra, pro kterou byla vytvořena.

Programy, které otevírají DA4 soubory
Windows
AGiliTy
Macintosh
AGiliTy

O DA4 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .da4 a jak ji otevřít.

Typ souboru AGT Game Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře