Domů : Přípony souborů : Format .ccb

.ccb soubor

Typ souboru :CopperCube 3D Scene

Vývojář Ambiera
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor CCB?

3D dokument vytvořený programem CopperCube, 3D aplikací, herním a webovým editorem; obsahuje 3D scénu, která obsahuje nastavení scén, ok, metriky scén, pohledy a odkazy na soubory jako .JPG a .PNG grafiky, na které se odkazuje, aby vytvořily 3D objekty ve scéně.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor CCB, jednoduše vyberte ikonu diskety, nebo vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte umístění uložení a ověřte, zda se jedná o dokument CopperCube3D (* .ccb ) "V rozevíracím seznamu je vybrán formát a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li importovat soubor CCB, vyberte Soubor → Importovat → Kopírovat scénu ..., přejděte do souboru a klepněte na tlačítko Otevřít. p>

Soubor CCB můžete použít k exportu obsažených ok do různých souborů sítě, například souborů .IRRMESH a .DAE . Chcete-li exportovat do těchto souborů, vyberte síťovou síť, vyberte Soubor → Exportovat → "Požadovaný formát", pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

POZNÁMKA: Coppercube je součástí programu CopperLicht SDK.

Programy, které otevírají CCB soubory

O CCB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ccb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CopperCube 3D Scene, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.