Domů : Přípony souborů : Format .blk

.blk soubor

Typ souboru 1:AutoCAD Block Template File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor BLK?

Šablona extrakce atributů, kterou používá AutoCAD, 2D a 3D CAD návrh a dokumentace; ukládá vybrané prvky výkresu použité pro publikování výkresu do formátu .PDF , .DWF nebo .DWFX ; specificky ukládá výkresové bloky a jejich vlastnosti.

Více informací

Soubory BLK se používají k řízení dat publikovaných do sdíleného souboru. To je výhodné v situacích, kdy by měly být distribuovány pouze určité typy informací. Soubory BLK lze vytvořit v aplikaci AutoCAD pomocí dialogového okna Šablona bloku nebo pomocí Průvodce extrahováním atributů.

Programy, které otevírají BLK soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru 2:ABBYY FineReader Area Template

Vývojář ABBYY
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.BLK druhá možnost

Šablona používaná programem ABBYY FineReader, což je program, který umožňuje uživatelům konvertovat obrázky a další dokumenty do textových dokumentů s možností vyhledávání; obsahuje data, která určují oblast dokumentu, který by měl FineReader naskenovat.

Více informací

Soubory BLK lze použít k úspoře času při skenování velkého množství dokumentů se stejným rozvržením. Můžete vytvořit šablonu BLK, kterou lze použít pro dokumenty. Při vytváření a používání šablon postupujte podle níže uvedených pokynů.

Chcete-li vytvořit šablonu, otevřete svůj obrázek a nakreslete oblast ručně nebo nechte FineReader automaticky analyzovat rozvržení, vyberte Oblast → Uložit šablonu oblasti ..., pojmenujte a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li použít šablonu oblasti, vyberte stránky, na které chcete použít šablonu, v okně "Stránky". Poté vyberte Oblast → Načíst šablonu oblasti ..., vyberte požadovanou šablonu, vyberte možnost Vybrané stránky vedle položky Použít a klepněte na tlačítko Otevřít.

Programy, které otevírají BLK soubory

Typ souboru 3:BLK360 Data File

Vývojář Leica Geosystems
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.BLK třetí možnost

Soubor BLK je datový soubor vytvořený Leica Geosystems BLK360, zobrazovací laserový skener, který slouží ke shromažďování 3D informací o prostředí pro účely vizualizace. Obsahuje data 3D bodového mraku zachycená zařízením BLK360, která popisuje okolní objekty a terén. Soubory BLK mohou být otevřeny Leica Geosystems Cyclone Register 360, což je program dodávaný se zařízením BLK360.

Více informací

Data v souboru BLK byla zachycena skenováním provedeným zařízením BLK360. Data jsou přenášena přes WLAN do počítače s cyklónovým registrem 360, který slouží k uložení dat jako souboru BLK.

Soubory BLK jsou běžně používány pro zobrazování obrazů místností, budov a geologických povrchů . Zařízení je nejvýrazněji využíváno výzkumnými, stavebními, geodetickými, inženýrskými a výzkumnými obcemi.

Programy, které otevírají BLK soubory

O BLK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .blk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BLK360 Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Prováděl jsem průzkum šablon AutoCADu a našel jsem několik příkladů v příponě .blk. Děkuji za Váš příspěvek k této věci! Opravdu mi to pomohlo pochopit více o tom, k čemu se vlastně v programu používá. Zdá se, že je to skvělý způsob, jak kontrolovat data mezi podobnými publikovanými soubory a ušetřit nějaký čas. Zkusil jsem importovat soubor .blk, který jsem stáhl z internetu, a podařilo se mi ho v AutoCADu bez problémů otevřít. Také jsem si přečetl zbytek vašeho příspěvku o dalších možnostech použití souboru a byl jsem jimi ohromen. Koho by napadlo, že přípona může být užitečná pro vytváření textových dokumentů s možností vyhledávání z obrázků? Zkusím použít ABBYY FineReader Pro, protože se mi to zdá velmi užitečné. Děkuji vám za všechno!