Domů : Přípony souborů : Format .aup

.aup soubor

Typ souboru :Audacity Project File

Vývojář Audacity
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor AUP?

Soubor zvukového projektu vytvořený Audacity, bezplatný zvukový editor a rekordér; uloženy ve formátu XML a obsahují odkazy na zvukové soubory, jakož i všechny použité zvukové úpravy; slouží k ukládání zvukových úprav.

Více informací

Soubory AUP jsou uloženy s odpovídající složkou s názvem myproject_data, kde myproject.aup je název souboru projektu. Tato složka ukládá malé kousky zvukových dat v optimalizovaném, proprietárním formátu, který může otevřít pouze Audacity (soubory používají příponu „.au“). Po dokončení úprav zvuku můžete exportovat zvukový projekt do mnoha různých formátů, včetně .WAV , .AIFF , .MP3 , .M4A a .WMA .

Programy, které otevírají AUP soubory
Windows
Audacity
Linux
Audacity
Macintosh
Audacity

O AUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Audacity Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Učíme se více o zvukových programech. Použití Audacity bylo velmi snadné na naučení a skvělý způsob, jak naučit ostatní audio design. Přečetl jsem si váš článek o příponě souboru .aup, protože jsem věděl, že se dozvím více o tom, proč je Audacity jedinečný. Nakonec jsem se dočetl, že jsou uloženy ve formátu XML a mají odkazy na zvukové soubory. Je skvělé, že tato přípona pomáhá také při exportu souborů do formátů MP3 nebo M4A. Když soubory AUP3 nahradil tento formát, obsahoval nějaká vylepšení? Musím to vzít na vědomí, abych se mohl rozhodnout, které rozšíření použít. Děkuji, že jste mi ukázali, jak je otevřít v Audacity. Jaký kompletní výzkum jsi provedl! Moc vám děkuji!