Domů : Přípony souborů : Format .ase

.ase soubor

Typ souboru 1:Adobe Swatch Exchange File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor ASE?

Soubor používaný profesionálním rozložením a grafickými aplikacemi Adobe InDesign a Illustrator; používá se také aplikace Adobe Color, dotykové aplikace pro zařízení Android a iOS; obsahuje vzorník barev, což je uložená kolekce barev; umožňuje ilustrátorům a vydavatelům sdílet vzorníky barev.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory ASE byly zavedeny s verzí 2 sady Creative Suite (CS) společnosti Adobe. Photoshop ukládá vzorníky barev jako .ACO files.

Programy, které otevírají ASE soubory
Windows
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Macintosh
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Adobe InCopy

Typ souboru 2:Aseprite Sprite File

Vývojář David Capello
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.ASE druhá možnost

Soubor ASE obsahuje sprite vytvořený Aseprite, animovaným editorem sprite a nástrojem pro tvorbu pixelů. Ukládá 2D animaci nebo grafiku, která obsahuje vrstvy, rámečky, palety, značky a nastavení. Soubory ASE lze také uložit jako soubory .ASEPRITE .

Více informací

Soubor ASE otevřený v souboru Aseprite 1.2

Soubory ASE a ASEPRITE jsou uloženy ve stejném formátu a jsou nejčastějšími soubory souvisejícími s Aseprite . Soubory jsou vytvořeny pro uložení grafiky nebo animace sprite a lze je zavřít a znovu otevřít pro další úpravy v aplikaci Aseprite.

Soubor ASE můžete vytvořit v aplikaci Aseprite výběrem položky Soubor → Nový ... a poté Soubor → Uložit nebo Uložit jako ... a vybrat formát ASE. Soubor ASE můžete otevřít v aplikaci Aseprite výběrem položky Soubor → Otevřít ... nebo Otevřít poslední a vybrat soubor ASE.

Nástroj Aseprite lze také použít k exportu souborů ASE do více populárních formátů, například .PNG nebo .GIF souborů. Otevřete soubor ASE a vyberte Soubor → Uložit kopii jako.

Programy, které otevírají ASE soubory
Linux
Aseprite

Typ souboru 3:Autodesk ASCII Scene Export File

Vývojář Autodesk
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

.ASE třetí možnost

Textový soubor obsahující informace o 2D nebo 3D scéně; exportovány různými programy Autodesk; uloženy v textovém formátu, který je kompatibilnější s jinými programy.

Více informací

Soubory ASE jsou podobné souborům Autodesk .ASC , ale obsahují další informace o scéně, stejně jako body a tvary.

Programy, které otevírají ASE soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Autodesk 3ds Max
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru 4:Velvet Studio Sample

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.ASE čtvrtá možnost

Zvukový vzorek používaný programem Velvet Studio, programem pro sledování zvuku; slouží k vytváření různých zvuků přístrojů

Programy, které otevírají ASE soubory
Windows
Velvet Development Velvet Studio

O ASE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ase a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Velvet Studio Sample, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Jen jsem přišel poděkovat za skvělé vysvětlení, jak soubory .ase fungují. Kamarád mi řekl o Aseprite a o tom, jak díky němu vypadají věci cool a retro. Netušil jsem, že je to editor animovaných spritů a nástroj pro pixel art. Vaše rešerše mi tedy pomohla pochopit, že soubory ASE jsou určeny pro tento program. Pokud obsahují rámečky, palety a vrstvy, zabírají hodně místa? Existují nějaké rozdíly mezi soubory ASE a ASEPRITE? Děkuji za krátký návod, jak je vytvořit a jak je otevřít. Obrázek, který jsi umístil, mi také pomohl udělat si jasnější představu o tom, jak vypadají. Je také skvělé, že je lze exportovat do PNG. Solidní článek!