Domů : Přípony souborů : Format .aplg

.aplg soubor

Typ souboru :Audials Plug-in

Vývojář Audials
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor APLG?

Zásuvný soubor používaný softwarem pro nahrávání datových proudů Audials Internet stream; přidává funkce softwaru, jako jsou nové funkce vyhledávání a nahrávání pro pořizování internetových hudebních a video streamů.

Více informací

Pluginy pro audia jsou často distribuovány a stahovány v balíčcích .APLP plugin.

Programy, které otevírají APLG soubory
Windows
Audials Tunebite 2018
Audials Radiotracker 2018
Audials One

O APLG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aplg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Audials Plug-in, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Už nějakou dobu používám Audials a nedávno jsem zjistil, že do něj mohu instalovat pluginy. Děkuji za informaci o příponě .aplg! Přesto jsem při čtení vašeho článku pochopil, že si musím nejprve stáhnout balíček .aplp, že? Jaká je výhoda toho, že je .aplg uvnitř .aplp? Existují nějaké další programy, které používají tento typ přípony? Zkoušel jsem stáhnout balíček na stránkách Audials a objevil se jako .aplp. Po jeho instalaci pomocí softwaru se mi zobrazil obsah programu a soubor .aplg byl nainstalován. Moc děkuji za váš článek! Jsem si jistý, že ostatním uživatelům Audials, stejně jako mně, bude užitečný při stahování zásuvných modulů.