Domů : Přípony souborů : Format .aplp

.aplp soubor

Typ souboru :Audials Plug-in Package

Vývojář Audials
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to soubor APLP?

Zásuvný balíček pro stahování a instalaci pluginů ( .APLG files) pro software pro nahrávání audia Internet stream; obsahuje plugin, který přidává funkce do softwaru, jako jsou nové funkce vyhledávání a nahrávání.

Programy, které otevírají APLP soubory
Windows
Audials Tunebite 2018
Audials Radiotracker 2018
Audials One

O APLP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aplp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Audials Plug-in Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Moc děkuji za vysvětlení formátu .aplp. Dříve jsem si stáhl nějaké pluginy pro Audials Radio, ale překvapilo mě, že jsou v této vzácné příponě. Říkal jsem si, proč vývojáři vytvořili tento jedinečný formát souboru, který se používá jen jednou nebo dvakrát. Pro ostatní lidi musí být těžké vytvářet nové pluginy, když se musí přizpůsobovat této exkluzivní příponě. Každopádně se mi je podařilo úspěšně importovat do programu a umožnilo to nové funkce. Nebylo by jednodušší přidat je v jiném formátu nebo je nainstalovat jako .exe? Děkuji za vyjasnění mých pochybností a všechny informace.