Domů : Přípony souborů : Format .apl

.apl soubor

Typ souboru 1:Monkey's Audio Track Information File

Vývojář Matthew T. Ashland
Kategorie Zvukové soubory
Formát Text and Binary

Co je to APL soubor?

Soubor informací o stopách vytvořený Monkey's Audio, bezztrátový kompresor zvuku; obsahuje metadata pro zvukovou stopu, včetně počátečního a koncového umístění stopy v souboru source .APE ; mohou také obsahovat informace o interpretovi, albu, názvu skladby, délce a dalších informacích o skladbách.

Více informací

Soubory APL slouží k přeskočení na správnou pozici v audio souboru APE. Slouží také k zobrazení informací o skladbě při přehrávání hudby. Soubory APL lze generovat ze souborů .CUE pomocí programu MakeAPL, který je dodáván se zvukem Monkey.

Programy, které otevírají APL soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp
JRiver Media Center
Monkey's Audio
Macintosh
Nullsoft Winamp
JRiver Media Center

Typ souboru 2:ACDSee Plugin File

Vývojář ACD Systems
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

.APL číslo volby 2

Doplněk byl přidán do aplikace ACDSee Photo Manager, což je aplikace sloužící k organizování digitálních fotografií; obsahuje funkce, které rozšiřují možnosti softwaru; často se používá ke čtení obrazových formátů RAW digitálního fotoaparátu nebo k prohlížení formátů souborů z jiných programů.

Programy, které otevírají APL soubory

Typ souboru 3:ArcPad Layer File

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.APL číslo volby 3

Soubor mapové vrstvy používaný programem ArcPad, nástroj pro mapování používaný k analýze dat GIS v poli; ukládá podmnožinu vlastností mapové vrstvy pro exportovanou mapu ArcGIS; zahrnuje symboliku pro zobrazování vlastností, měřítka a výrazů štítků pro vrstvu.

Více informací

Soubory vrstev ArcPad se používají ke studiu dat GIS v poli pomocí ArcPad, který běží na zařízeních mobilní platformy Windows. Soubory APL jsou exportovány aplikací ArcGIS.

Programy, které otevírají APL soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

O APL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .apl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ArcPad Layer File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.