Domů : Přípony souborů : .acrobatsecuritysettings Soubor

.acrobatsecuritysettings Přípona souboru

Typ souboruAdobe Acrobat Security Settings File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.ACROBATSECURITYSETTINGS číslo volby

Soubor vytvořený programem Adobe Acrobat, program pro vytváření a prohlížení souborů .PDF ; obsahuje bezpečnostní vlastnosti používané pro vytváření PDF, jako jsou omezení přístupu; musí být digitálně podepsán, aby se ověřila identita vydavatele nastavení zabezpečení.

Více informací

Soubory ACROBATSECURITYSETTINGS se používají ke konfiguraci více počítačů se stejným nastavením zabezpečení. Kromě toho pomáhají udržovat nastavení zabezpečení s upgrady verze Adobe Acrobat. Mohou být importovány a exportovány pomocí Adobe Acrobat.

Soubory ACROBATSECURITYSETTINGS mají oproti souborům .FDF výhody, protože všechny bezpečnostní nastavení zkompilovají do jednoho souboru namísto mnoha souborů FDF, mohou být digitálně podepsány a zašifrovány. a mohou být bezpečně distribuovány v rámci pracovní skupiny nebo podniku počítačů.

Programy, které otevírají ACROBATSECURITYSETTINGS soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

O ACROBATSECURITYSETTINGS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .acrobatsecuritysettings a jak ji otevřít.

Typ souboru Adobe Acrobat Security Settings File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře