Domovská stránka > J > Jak Získat Záznam Hovoru?

Jak získat záznam hovoru?

Naprosto jednoduché řešení je nahrávání telefonních hovorů přímo uživatelem. Existuje spousta aplikací (i zdarma), kdy si stačí navolit, z kterých telefonních čísel se nahrávat nemá a zbytek bude prostě normálně nahrán (příchozí i odchozí hovor) a uložen do paměti telefonu nebo na SD kartu.

Přečtěte si více

Jak nahrát telefonát?

Pokud tedy hledáte profesionálnější aplikaci na nahrávání hovorů, tak vám mohu TapeACall rozhodně doporučit. V opačném případě, pokud si chcete nahrát třeba jen jeden hovor, tak vám bez problému poslouží i mikrofon na Macu, či na iPhonu... anebo můžete využít týdenní zkušební verze TapeACall zdarma.
A další otázka, jak vypnout nahrávání hovorů?
Tento tutoriál ukazuje, jak vypnout tuto funkci automatického nahrávání hovorů.
  1. Otevřete aplikaci pro telefon.
  2. Stiskněte symbol nabídky v pravém horním rohu a poté «Nastavení».
  3. Stiskněte «Nahrát hovory».
  4. Vypněte «Automatické nahrávání hovorů».

Který mobil umí nahrávat hovory?

Jestliže vlastníte telefon s Androidem 8 či starším, můžete bez problému hovor nahrát v lepší kvalitě pomocí zabudované funkce přímo v operačním systému (pokud ji váš telefon podporuje) nebo využít některé z aplikací v Google Play obchodu, jako je například Cube ACR, Skvalex či BoldBeast Call Recorder.
Pokud jde o toto, kam se ukládají nahrané hovory xiaomi?
Záznamy najdete hned po spuštění aplikace Cube ACR na úvodní obrazovce – u každého je uvedeno jméno, čas, telefonní číslo a délka hovoru.

Následně, jak nahrát hovor na androidu?

Používejte nahrávání hovorů zodpovědně a jen, když je to nutné.
  1. V zařízení Android otevřete aplikaci Telefon .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Nastavení Nahrávání hovorů.
  3. V sekci Vždy nahrávat zapněte možnost Čísla, která nemáte v kontaktech.
  4. Klepněte na Vždy nahrávat.
A jak dlouho se uchovávají telefonní hovory?
Operátoři v Česku jsou díky směrnici EU (2006/24/ES) povinni uchovávat půl roku dozadu záznamy o elektronické poště, návštěvě internetových stránek, esemeskách a telefonických hovorech - kdo vám volal a komu jste volali vy (záznam hovorů).

Jak odposlouchávat hovory?

Odposlech okolí telefonu v reálném čase

Pokud z monitorovacího telefonního čísla zavoláte na odposlouchávaný bezpečnostní telefon, který je v klidu (tzn. že na něm neprobíhá žádný hovor), spustí se automaticky hlasový odposlech okolního prostoru. Ten je umožněn skrytou aktivací mikrofonu mobilního telefonu.
A další otázka, jak dlouho musí operátor uchovává hovory?
Operátoři musejí záznamy uchovávat po dobu šesti měsíců. Povinnost zavedli čeští zákonodárci poprvé v roce 2005, a to v reakci na evropskou směrnici o uchovávání telekomunikačních údajů.

Jak nahrát zvuk do mobilu?

Audio Recorder

Jen si zvolíte stereo či mono režim nahrávání, kvalitu záznamu a začnete nahrávat. Vzniklý WAV či AAC soubor můžete poté sdílet či nahrát do cloudu, přejmenovat, prohnat pár filtry nebo oříznut. V nastavení si poté lze vybrat úložiště a především udělat zkoušku mikrofonu.

By MacLaine Guyer

Jak aktualizovat na Android 11? :: Jak napsat a na klávesnici?
Užitečné odkazy