Domovská stránka > J > Jak Získat Hbo Go Zdarma?

Jak získat HBO GO zdarma?

HBO Go voucher

Různé služby nabízí vouchery na jeden měsíc sledování HBO Go zdarma. Typicky jej obdržíte například při koupi nové televize jako bonus, nebo u některých předplatných internetových služeb. Voucher mohou uplatnit i stávající zákazníci, nejen ti noví.

Přečtěte si více

Následně, jak aktivovat hbo max na tv?

Klikněte na odkaz activate.hbomax.com a zadejte kód z televize.
  1. Zkuste použít jiný podporovaný prohlížeč: Chrome, FireFox, Microsoft Edge nebo Safari.
  2. Zkuste zadat nový kód. Stačí se vrátit zpátky a na televizi znovu vybrat možnost Přihlásit se.
  3. Zkuste použít počítač (místo telefonu).
  4. Vymažte data prohlížeče.
A proč nefunguje hbo max?
Odinstalujte aplikaci HBO Max a nainstalujte ji znovu

Přejděte na Aplikace a vyhledejte aplikaci HBO Max. Zvolte aplikaci HBO Max a poté vyberte možnost Instalovat. Otevřete aplikaci HBO Max, přihlaste se a zkuste něco přehrát.

Následně, jak aktualizovat hbo go na tv?

Další možností je koupit si nějaký Android TV box, což je zařízení s operačním systémem Android TV, který připojíte do HDMI portu televizoru a všechny aplikace spouštíte na něm.
Někdo se také může ptát, jak mít hbo max zdarma?
Většina poskytovatelů HBO Max nenabízí bezplatné zkušební období novým předplatitelům. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci. Během bezplatného zkušebního období můžete sledovat online cokoli z HBO Max.

Co je lepší Netflix nebo HBO GO?

HBO GO a Amazon Prime. Samozřejmě se nabízí otázka, zda zvolit Netflix nebo HBO GO a Amazon Prime. Co se týče ceny, Netflix je v tomto ohledu nejdražší. Na druhou stranu nabízí opravdu vysokou kvalitu obrazu (i zvuku), čímž značně převyšuje službu HBO GO, která disponuje nižší technickou kvalitou.
Kolik stojí HBO na Měsíc?
Doposud diváci za HBO GO platili 159 Kč měsíčně, standardní cena za HBO Max bude 199 Kč měsíčně. Nicméně s nástupem nové služby na trh dochází ke zlevnění o třetinu, nová služba HBO Max tedy bude stát 132 Kč, ale jen při registraci do 31. března 2022.

Kolik lidí může sledovat HBO GO?

K HBO Go můžete zaregistrovat až pět zařízení, dívat se můžete na dvou zařízeních najednou.
Lidé se také ptají, jak stáhnout hbo do smart tv? Můžete si stáhnout HBO GO aplikaci na své smart TV.

Jak přidat zařízení HBO Max?

Chcete-li přidat zařízení, které podporuje HBO Max, přejděte na stránku HBO Max a vyberte tlačítko „Přihlásit se“. Vyberte svou platformu (např. Roku, Amazon Fire TV Stick nebo Apple TV) a postupujte podle instrukcí k přihlášení.

By Humberto

Jak sledovat HBO Max v TV? :: Jak funguje červené tlačítko LG?
Užitečné odkazy