Domovská stránka > K > Který Hlasový Asistent Umí Česky?

Který hlasový asistent umí česky?

Je to také jazyková bariéra, které prozatím brzdí větší rozšíření chytrých hlasových asistentů u nás. Všechny zařízení pro chytrou domácnost z naší recenze zvládají na výborné úrovni angličtinu, s češtinou to pak je už mnohem horší. Volbu češtiny, jako výchozího jazyka nabízí zatím pouze Google Asistent.

Přečtěte si více

Jak naučit Google česky?

Změna jazyka v zařízení Android
  1. V zařízení Android klepněte na Nastavení .
  2. Klepněte na Systém Jazyky a zadávání Jazyky. Pokud možnost Systém nevidíte, klepněte v sekci Osobní na Jazyky a zadávání Jazyky.​
  3. Klepněte na Přidat jazyk. a vyberte jazyk, který chcete použít.
  4. Přetáhněte požadovaný jazyk do horní části seznamu.
Někdo se také může ptát, jak naučit google assistant česky?
Nastavte v aplikaci češtinu a druhý jazyk, kterému Asistent rozumí. Otevřete aplikaci Google, vejděte přes tři tečky vpravo dole do Nastavení, otevřete Hlasové vyhledávání a u jazyků vyberte dlouhým stisknutím češtinu a krátkým třeba angličtinu.

Jak funguje hlasové ovládání?

Hlasové ovládání funguje tak, že se pomocí technologie rozpoznávání řeči převádí mluvená slova na text, který je poté zpracován a interpretován počítačem nebo chytrým zařízením k provedení určitých příkazů nebo akcí.

Řekněme například, že máte doma chytrý reproduktor a chcete přehrát určitou skladbu. Stačí říct slovo probuzení (např. "Hey Siri" nebo "Alexa") a následně příkaz "Play 'Shape of You' by Ed Sheeran". Vestavěný mikrofon chytrého reproduktoru by zachytil váš hlas a software pro rozpoznávání řeči by vaše mluvená slova převedl na text. Zařízení by pak text zpracovalo, rozpoznalo příkaz k přehrání skladby a odeslalo příslušné pokyny službě streamování hudby, která by začala požadovanou skladbu přehrávat. Jak funguje hlasové ovládání televize?

Jak vlastně to hlasové ovládání televizoru funguje? Televizor má standardně nastaveno několik hlasových příkazů. Z pohotovostního režimu jej lze zapnout příkazem „Zapnout Smart TV" a poté existuje víc než šedesát příkazů, jimiž se divák pohybuje v menu, volí programy nebo nastavuje intenzitu zvuku.

Co je to chytrý ovladač?

Ovládání pomocí mobilu či tabletu. Současný vývoj směřuje spíše k náhradě univerzálního dálkového ovladače aplikací v chytrém mobilu či tabletu. Různá zařízení již mají vlastní aplikace pro ovládání z mobilní elektroniky prostřednictvím domácí počítačové sítě, ke které se mobil či tablet může připojit přes WiFi.
Navíc, jak zapnout 5g na samsungu?
Klepněte na Režim sítě a poté vyberte možnost s připojením 5G.

Jak restartovat telefon Samsung S21?

Současně podržte stisknuté tlačítko Power + Volume Down, dokud se nezobrazí nabídka napájení . Poté klepněte na možnost Vypnout. Dále stiskněte ikonu Vypnout. Když bude SAMSUNG Galaxy S21 zcela vypnutý, stiskněte a podržte vypínač, dokud se nezobrazí logo.
Co dělat když mi nejde vypnout mobil? Zkontrolovat baterii a nabíjení. Zkontrolovat nastavení. Obnovit tovární nastavení.

Jak vypnout telefon bez displeje?

Telefon se dá vypnout i bez displeje, stačí stisknout a podržet tlačítko pro vypnutí.

By Valeria Campo

Jak se naučit být spontánní? :: Jak vypnout telefon bez displeje?
Užitečné odkazy