Kena Power, 5 eur za 20 GB a 1000 minut pro každého


Nízkonákladová nabídka společnosti Iliad vyvolala u mnoha mobilních operátorů závod o dno, zde je odpověď společnosti Kena s 20 GB a 1000 minutami za 5 eur měsíčně

Příchod francouzské telefonní společnosti Iliad do Itálie s opravdu nízkonákladovou nabídkou vyvolal závod o dno i u ostatních operátorů. Vodafone již představil nabídku pro návrat a Kena, virtuální operátor TIM, také uvedl nový, velmi levný tarif.

Kena Power, tak se jmenuje nová nabídka virtuálního operátora TIM, obsahuje 1000 minut volání, 50 SMS a 20 GB datového provozu (v síti 3G) za cenu 5 eur měsíčně. Nabídku Kena Power lze dobíjet a mohou si ji aktivovat jak noví zákazníci, a to i v případě, že je jejich číslo přeneseno ke společnosti Kena, tak ti, kteří již mají tarifní plán u virtuálního operátora TIM. Měsíční náklady jsou "navždy", takže se po měsících nebo letech nezvýší. Nabídka Kena Power nemá žádné aktivační náklady. Jedná se však o speciální limitovanou nabídku, kterou je možné aktivovat do konce června, nejpozději však do konce června.

Jaká je nabídka Kena Power s 20 GB a 1000 minutami volání

Nabídka Kena Power, jak již bylo zmíněno, zahrnuje 1000 minut v hlasovém balíčku, 50 SMS a 20 GB datových přenosů (v síti 3G), a to za cenu 5 eur měsíčně (samozřejmě solárních).Hovory v rámci levného balíčku Kena Power nejsou zpoplatněny a jsou účtovány podle skutečných sekund hovoru. Jiná situace je u datových přenosů, které jsou účtovány po 1 KB. Kena Power, stejně jako většina nabídek Kena, nezahrnuje žádné další placené služby. Služba "Hledal jsem tě" je také zdarma a předplatné nelze aktivovat náhodným kliknutím na reklamní bannery na internetu nebo v aplikacích.


Jak aktivovat Kena Power

Novou výhodnou nabídku Kena Power lze aktivovat online na webových stránkách virtuálního operátora TIM, stažením aplikace Kena Mobile (k dispozici pro Android a pro iPhone), na vybraných prodejních místech po celé zemi nebo zavoláním na bezplatné číslo 181. Tento postup platí jak pro ty, kteří chtějí aktivovat novou SIM kartu, tak pro ty, kteří žádají o přenositelnost. Pokud však chcete přejít ke společnosti Kena a ponechat si své číslo, musíte uvést sériový kód své SIM karty a můžete také požádat o převod zbývajícího kreditu.