Jak zkontrolovat zprávy na Instagramu

Pokud chcete někomu poslat zprávu na Instagram, nemusíte komentovat jeden z jeho příspěvků. Je snadné odesílat a přijímat soukromé přímé zprávy jedné nebo více lidem. Pokud vás zajímá, jak získat přístup k aplikaci Instagram Direct, kde jsou vaše zprávy, zde je návod, jak přejít do doručené pošty, číst a odpovídat na zprávy DM.

Facebook je v procesu slučování zpráv mezi Messenger, Instagram a WhatsApp. Tento článek se zaměřuje na to, jak číst tradiční přímé zprávy na Instagramu, a také na to, co lze očekávat, když bude nový systém zasílání zpráv dokončen.

Tim Robberts / Getty Images


Tradiční způsob kontroly zpráv v aplikaci Instagram

Do své doručené pošty s přímými zprávami se dostanete z hlavní obrazovky Instagramu, kde uvidíte svůj aktuální zdroj s příspěvky od lidí a firem, které sledujete.

Pokud Facebook ve vaší oblasti neuvádí novou integraci aplikace pro zasílání zpráv, můžete své zprávy vyhledat a přečíst takto:

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém zařízení iOS nebo Android a přihlaste se ke svému účtu nebo v případě potřeby přepněte na příslušný účet.

 2. Klepněte na mail v pravém horním rohu obrazovky přejdete do své doručené pošty Instagram Direct.

  Po otevření aplikace se na ikoně pošty v pravém horním rohu zobrazí počet čísel. Číslo představuje počet nepřečtených zpráv.

 3. Vaše zprávy v doručené poště jsou řazeny od většiny po nejméně nedávné. Nepřečtené zprávy mají modrou tečku.

  Pomocí vyhledávacího pole nahoře můžete vyhledat zprávu od určitého uživatele nebo vyhledat klíčové slovo nebo sousloví.

 4. Klepnutím na libovolnou zprávu otevřete vlákno konverzace, poté pomocí tlačítek textového pole a médií ve spodní části odešlete odpověď.

  Chcete-li odeslat rychlou odpověď na fotografii nebo video, aniž byste zahájili konverzaci, klepněte na ikonu pokoj napravo od každé zprávy uvedené v doručené poště.

 5. Klepněte na šipka ikonu v levém horním rohu opustíte doručenou poštu a vrátíte se do zdroje.

  Pokud obdržíte zprávu Instagramu od někoho, koho nesledujete, zobrazí se ve vaší doručené poště místo žádosti o konverzaci. Pokud požadavek přijmete, můžete odpovědět, aniž byste sledovali druhého uživatele. Pokud požadavek odmítnete, druhý uživatel vás nebude moci znovu kontaktovat, pokud je nebudete následovat.

Jak zkontrolovat zprávy Instagramu na ploše

Přímé zprávy můžete zkontrolovat také pomocí Instagramu ve webovém prohlížeči.

 1. Přejděte na oficiální web Instagramu a přihlaste se.

 2. Vybrat zprávy ikona, která vypadá jako papírové letadlo.

 3. Vaše aktuální konverzace se zobrazí v levém podokně. Kliknutím otevřete konverzaci.

 4. Zpráva se otevře v pravém podokně. Chcete-li odpovědět, zadejte zprávu do textového pole.

  Spolu s textem můžete zahrnout emodži kliknutím na smajlíky ikona. Přidejte fotografie ze svého počítače pomocí fotografie ikona na pravé straně textového pole. Klikněte na ikonu srdce ikona pro okamžité odeslání emodži srdce.

  Pokud máte počítač se systémem Windows, stáhněte si oficiální aplikaci Instagram pro Windows a prostřednictvím ní odesílejte a přijímejte přímé zprávy, včetně fotografií, videí a příspěvků z vašeho zdroje.


Co je třeba vědět o integraci nových zpráv

Podle zprávy v The Verge v srpnu 2020 začal Facebook zavádět nový systém zasílání zpráv, který spojuje funkce zasílání zpráv Instagramu a Facebooku, které oba vlastní Facebook.

Zatímco Facebook tuto funkci testuje, může vás domovská stránka Instagramu přivítat obrazovkou s nápisem „Na Instagramu je nový způsob zpráv“ spolu s aktualizovat knoflík. Když provádíte aktualizaci, ve stylu papír-letadlo Přímé zprávy ikona se změní na logo Facebook Messenger. Teoreticky můžete posílat zprávy přátelům z Facebooku, kteří nejsou na Instagramu.

Zprávy o tomto typu sloučení zpráv byly poprvé hlášeny v roce 2019, přičemž zdroje jako Mobile Monkey hlásily, že zasílání zpráv bude sloučeno mezi Instagramem, Messengerem a WhatsApp. Spekuluje se o tom, že Facebook dělá tento křížový komunikační krok jako výhodu pro uživatele a podniky.

Zůstaňte ve střehu, aby se tyto funkce cross-messagingu objevily ve vaší oblasti.