Jak sledovat živý přenos z fotbalu v pondělí večer

Možnosti streamování, které můžete sledovat v pondělí večer, jsou rozmanité, takže i když nedostanete ESPN, není důvod si nechat ujít žádnou z těchto vzrušujících her.

Streamovací služby, jako je SlingTV, zahrnují ESPN v mnoha svých plánech, což je vynikající volba pro řezačky kabelů. Můžete také streamovat každou hru fotbalu v pondělí večer prostřednictvím Ace Stream nebo různých neoficiálních streamovacích webů, pokud jste ochotni jednat s nižší kvalitou.

Pokud máte předplacené kabelové nebo satelitní připojení, nejjednodušší způsob, jak streamovat pondělní noční fotbal, je použít web ESPN ve vašem počítači nebo aplikaci WatchESPN ve vašem mobilním zařízení.


Jak sledovat oficiální přímý přenos fotbalového ESPN v pondělí večer

ESPN má nejen práva na vysílání fotbalu v pondělí večer, ale má také práva na jeho vysílání. To znamená, že pokud máte předplatné kvalifikovaného poskytovatele kabelové nebo satelitní televize, můžete sledovat oficiální stream každé jednotlivé fotbalové hry Monday Night přímo ve vašem počítači.

Sledování fotbalu v pondělí večer online:

 1. K navigaci použijte svůj oblíbený webový prohlížeč espn.com/watch.

 2. Vyberte jakékoli prémiové video nebo živý přenos.

 3. Ze seznamu vyberte poskytovatele kabelových nebo satelitních služeb.

 4. Přihlaste se k poskytovateli. Vybrat Pokračovat.

 5. Vraťte se na espn.com/watch v den hry a vyberte ikonu Fotbalová hra v pondělí večer sledovat to naživo.

Tento proces je přímý, pokud je váš poskytovatel televize stejný jako váš poskytovatel internetu, protože systém je schopen automaticky ověřit vaše připojení. Pokud nejste doma nebo máte samostatného poskytovatele internetu a televize, budete si muset ověřit, že znáte uživatelské jméno a heslo pro svůj účet kabelové nebo satelitní televize.

Jakmile úspěšně ověříte své kabelové nebo satelitní informace na webu ESPN, budete moci sledovat jakékoli prémiové živé nebo dříve zaznamenané video, které chcete.

Pokud nejste ve své domácí síti, budete se muset přihlásit ručně.

Živý přenos Fotbal ESPN v pondělí večer na vašem telefonu

Kromě toho, že vám umožňuje streamovat fotbal v pondělí večer přímo z jejich webových stránek, má ESPN také aplikaci, která vám umožní sledovat hry na vašem telefonu, tabletu a dalších kompatibilních zařízeních.

Stejně jako web ESPN vyžaduje aplikace WatchESPN platné předplatné kabelové nebo satelitní televize, pokud chcete sledovat prémiový obsah.

Chcete-li streamovat fotbal v pondělí večer prostřednictvím aplikace WatchESPN:

 1. Stáhněte a nainstalujte Živé sporty a výsledky ESPN aplikace na vašem telefonu, tabletu nebo jiném kompatibilním zařízení.

 2. Spusťte a přihlaste se do Živé sporty a výsledky ESPN app.

 3. Klepněte na ozubené kolo ikona.

 4. Využít Spravovat poskytovatele televize.

 5. Ze seznamu vyberte poskytovatele kabelových nebo satelitních služeb.

 6. Využít Pokračovat. Pokud vaše zařízení není připojeno k domácí síti Wi-Fi, budete muset zadat své uživatelské jméno a heslo pro kabelové nebo satelitní připojení ručně.

 7. Klepněte na ikona (tři tečky.)

 8. Hledat Pondělní noční fotbala vyberte hru.

Pokud aplikaci otevřete v den hry, budete moci na hlavní obrazovce klepnout přímo na fotbalovou hru Monday Night a streamovat ji živě.


Jak streamovat fotbal v pondělí večer bez předplatného ESPN

Vzhledem k tomu, že ESPN je jedinou společností, která je oprávněna vysílat nebo streamovat fotbal v pondělí večer, jediným oficiálním způsobem, jak sledovat fotbal v pondělí večer online, je ESPN.

Pokud jste řezačkou kabelů bez platného předplatného kabelové nebo satelitní televize, máte několik dalších možností.

 1. Přihlaste se k odběru živé televizní streamovací služby, která zahrnuje ESPN.
 2. Pomocí Ace Stream můžete streamovat každou hru zvlášť.
 3. Podívejte se na fungující fotbalové přenosy v pondělí večer na neoficiálních streamovacích webech.

Které televizní streamovací služby zahrnují ESPN?

Televizní stránky s živým přenosem jsou služby založené na předplatném, které mohou pomoci kabelovým řezačům nahradit kabelovou a satelitní televizi. Existuje mnoho různých společností, které poskytují tuto službu, včetně známých jmen jako Hulu a YouTube, ale ne všechny zahrnují ESPN.

Zde je několik možností, jak se podívat, pokud jste ochotni zaplatit za vysílání ESPN pro fotbalový turnaj v pondělí večer:

 • Sling TV - Všechny tři plány zahrnují ESPN. Pokud vás zajímá hlavně ESPN, jděte na Sling Orange, což je nejlevnější volba. Toto je nejlevnější plán streamování jakékoli služby, který zahrnuje ESPN. Zde si můžete zdarma vyzkoušet Sling TV, pokud si to chcete vyzkoušet.
 • DirecTV Now - Každý plán zahrnuje ESPN, takže je bezpečné jít s plánem Live a Little, což je jejich nejlevnější možnost.
 • Hulu s živou televizí - základní předplatné zahrnuje ESPN.
 • YouTube TV - základní balíček zahrnuje ESPN.

Streamovací platforma zaměřená na sport fuboTV neobsahuje ESPN v žádném ze svých balíčků. Zatímco fuboTV je ideální pro milovníky sportu, nepřihlaste se k odběru, pokud máte v úmyslu sledovat pondělní noční fotbal.

Sledování online fotek v pondělí večer pomocí Ace Stream a Reddit

Pokud nechcete platit za streamovací službu a jste ochotni vyrovnat se s nižší kvalitou videa, pak je Ace Stream další možností pro streamování online sportů, jako je pondělní noční fotbal. Tento program se při streamování her spoléhá na ostatní fanoušky, takže může být obtížné najít streamy a kvalita může být buď velmi dobrá, nebo velmi špatná v závislosti na řadě faktorů, které jsou mimo vaši kontrolu.

Chcete-li streamovat fotbal v pondělí večer pomocí Ace Stream, musíte si stáhnout a nainstalovat Ace Stream. Podrobnější pokyny najdete v našem úplném průvodci sledováním sportů online pomocí služby Ace Stream.

Jakmile máte nainstalovaný Ace Stream, budete muset hledat platné ID obsahu pro hru, kterou chcete sledovat. Nejlepším místem k nalezení dobrých ID obsahu Ace Stream je subreddit NFLStreams, i když můžete jednoduše použít svůj oblíbený vyhledávač.

Subreddit r / NFLStreams je také dobrým zdrojem pro neoficiální fotbalové streamy v pondělí večer, které nevyžadují sledování Ace Stream, takže na ně také dávejte pozor.

Online sportovní weby zdarma pro streamování fotbalu v pondělí večer

Pokud jste vyčerpali všechny své další možnosti sledování pondělního nočního fotbalu, možná budete chtít hledat neoficiální stream na agregačním webu. Tyto stránky zveřejňují odkazy na nejrůznější hry ze všech sportů, jaké si jen dokáží představit, takže mají obvykle fotbalové přenosy v pondělí večer.

Zde jsou některé stránky, kde můžete najít fotbalové přenosy v pondělí večer:

 • Stream2Watch
 • FromHot
 • Bosscast
 • Cricfree

Další informace o těchto a dalších podobných webech najdete v našem úplném průvodci streamováním bezplatných online sportů.

Weby, které hostují neoficiální streamy pro fotbal v pondělí večer a další sporty, často obsahují reklamy, které mohou být zavádějící nebo škodlivé. Než budete sledovat hru na jednom z těchto webů, možná budete chtít povolit dobrý blokování reklam. Na žádné z těchto stránek nikdy nic nestahujte. Pokud budete vyzváni k aktualizaci Flash nebo Java, nestahujte nic přímo z jednoho z těchto webů, protože by to mohlo infikovat váš počítač malwarem.