Jak sledovat video z Facebooku na Apple TV

Stejně jako mnoho sociálních sítí chce i Facebook hrát ve vašem životě sdílení videí roli. V současné době existují dva způsoby, jak můžete sledovat videa z Facebooku na Apple TV - stažením aplikace Facebook Video na Apple TV nebo streamováním videa z iPhonu nebo iPadu pomocí AirPlay.


Proč je Facebook zaměřen na video

Sociální video dramaticky vzrostlo. Společnost Cisco tvrdí, že brzy bude video představovat přibližně 80 procent celosvětového internetového provozu a téměř milion minut videa sdíleného každou sekundu dne.

Hoxton / Paul Bradbury Getty Images

Celé podnikání Facebooku je založeno na angažovanosti a chce zůstat relevantní v této budoucnosti zaměřené převážně na video, chce poskytnout cestu k videu, které lidé hledají.

Stahování aplikace Facebook Video

Stažení aplikace Facebook Video pro Apple TV:

 1. Přejděte do obchodu Apple TV s aplikacemi na Apple TV.

 2. Vybrat Facebook Video aplikaci ke stažení.

 3. Vybrat Facebook Video aplikaci a poté vyberte možnost Přihlásit se pomocí Facebooku.

 4. Na svém zařízení iOS nebo počítači přejděte na Facebook a otevřete oznámení. Pokud to nevidíte, přejděte na facebook.com/device.

 5. Na počítači nebo zařízení iOS zadejte do pole kód, který se zobrazí na obrazovce Apple TV.


Streamujte videa z Facebooku do Apple TV pomocí aplikace Facebook Video

Pokud je váš iPhone nebo iPad ve stejné síti jako váš televizor, můžete ke sledování videí na Apple TV použít aplikaci Facebook Video. Po stažení aplikace a přihlášení:

 1. Najděte video ve svém news feed na vašem iPhone nebo iPadu.

 2. Klepnutím na video jej rozbalíte do režimu celé obrazovky.

 3. Klepněte na TV ikona.

 4. Vyberte zařízení, do kterého chcete video streamovat - v tomto případě Apple TV.


Sledujte video na Facebooku na Apple TV pomocí sdílení obrazovky iOS

K streamování videí z Facebooku na Apple TV z iPhonu nebo iPadu nemusíte mít aplikaci Facebook Video. Místo toho můžete použít AirPlay. Prostě:

 1. Zapněte Apple TV.

 2. Přejít na Facebook aplikace na vašem iPhone nebo iPadu.

 3. Přejeďte prstem od spodní části obrazovky nahoru a otevřete Control Center.

 4. Klepněte na obrazovka Zrcadlení tlačítko.

 5. Využít Apple TV z obrazovky, která se otevře.

 6. Na TV se zobrazí obrazovka vašeho Facebooku.

 7. Přejděte na video ve svém zpravodajském kanálu a klepnutím na něj otevřete na vlastní obrazovce. Na Apple TV se začne přehrávat automaticky.

 8. Chcete-li video rozšířit na celou obrazovku, klepněte na ikonu full-screen ikona v horní části obrazovky na vašem zařízení iOS.

 9. Jedním klepnutím na video v zařízení iOS během přehrávání zobrazíte známé ovládací prvky videa v dolní části obrazovky spolu s dalšími ovládacími prvky. Video můžete pozastavit a restartovat, přetočit zpět a zjistit, jak dlouho video vydrží.

 10. Po dokončení videa klepněte na ikonu X v levém horním rohu obrazovky iPhonu nebo iPadu se vraťte na zdroj zpráv Facebook a přejděte na další videa.

 11. Po skončení sledování videí na Facebooku můžete streamování do Apple TV zastavit dvěma způsoby:

  • Klepnutím na poslední sledované video zobrazíte ovládací prvky ve spodní části obrazovky, klepněte na ikonu televizní obrazovky a potom klepněte na své zařízení iOS (nebo jiné zařízení než Apple TV).
  • OTEVŘENO Control Center přejetím prstem nahoru ze spodní části obrazovky klepněte na ikonu obrazovka Zrcadlení klepněte na ikonu Zastavte zrcadlení.