Jak sledovat video Amazon Prime na Androidu

Pokud jste členem Amazon Prime, můžete snadno přistupovat ke všem svým videím přímo na svém zařízení Android. Zde je návod, jak začít sledovat Prime Video na telefonu nebo tabletu Android.

Pokyny v tomto článku platí pro Android 9 nebo novější.


Stáhněte si aplikaci Amazon Prime Video pro Android

Předtím, než budete moci na svém Androidu přehrávat videa z Amazonu, musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci Amazon Prime Video. Zde je postup:

Pokud jste si již nainstalovali aplikaci Prime Video, přeskočte dopředu a dozvíte se, jak ji používat ke sledování obsahu Amazon na zařízeních Android.

 1. Otevřete obchod Google Play na libovolném telefonu nebo tabletu Android.

 2. Zadejte Amazon Prime Video do Vyhledávání pole a vyberte jej, jakmile se objeví.

 3. Využít instalovat.

 4. Aplikace se stáhne a nainstaluje do vašeho zařízení. Klepněte na OTEVŘENO z instalační obrazovky spusťte aplikaci nebo stiskněte Domů na telefonu nebo tabletu a poté aplikaci vyhledejte přejetím na pravou obrazovku. Pokud ji nevidíte, najdete ji v zásuvce aplikací.

Věnujte chvíli jeho přidání na domovskou obrazovku Androidu, kde k němu budete mít v budoucnu pohodlný přístup.

Jak začít sledovat Prime Video na Androidu

Nyní, když je aplikace nainstalována, jste připraveni začít sledovat videa z rozsáhlé knihovny Amazon Prime. Zde je postup:

 1. Najděte v telefonu nebo tabletu aplikaci Prime Video a otevřete ji.

 2. Pokud ještě nejste, může se zobrazit výzva k přihlášení pomocí účtu Amazon. Přihlas se nyní.

 3. Na domovské obrazovce můžete vybrat videa, která chcete sledovat, a začít okamžitě sledovat, nebo přejít na Součástí Prime zobrazit videa zahrnutá do vašeho členství. Můžete také přepnout na Zdarma ke mně možnost v pravém horním rohu odfiltrovat videa, která vyžadují další náklady.

  Můžete také vyhledat, pronajmout nebo koupit mnoho dalších titulů, které nejsou zahrnuty ve vašem členství v Prime.

 4. Klepněte na film nebo televizní seriál, který chcete sledovat, a potom klepněte na modrou Hrát ikona pro okamžité zahájení streamování videa na vašem zařízení.


Jak sledovat Prime Video offline

Pokud cestujete a nemáte přístup k datovému připojení, můžete si stáhnout téměř jakékoli video dodávané s Prime a sledovat je offline. Postup je následující:

Možnost stažení je k dispozici pouze platícím členům Prime. Není k dispozici pro členy Amazon Household se sdílenými výhodami Prime.

 1. Najděte video, které chcete stáhnout.

  Toto musí být video, které je součástí vašeho členství v Amazon Prime, nikoli výpůjčka.

 2. Klepněte na ikonu videa.

 3. vybrat Ke stažení.

 4. Pokud se zobrazí výzva, vyberte kvalitu stahování. Čím vyšší kvalita, tím více úložného prostoru vyžaduje na vašem telefonu nebo tabletu. Poté vyberte Začít stahovat.

 5. Až budete připraveni sledovat, otevřete Aplikace Prime Video a jdi Moje věci > Ke stažení.

 6. Buď vyberte Hrát na ikonu videa nebo vyberte ikonu 3 svislé tečky a zvolte Přehrát stahování.


Jak sledovat Prime Video na vašem televizoru pomocí aplikace pro Android

Máte dvě hlavní možnosti sledování Prime Video přímo v televizi:

 • Pomocí aplikace Prime Video můžete ovládat zařízení Fire TV: Pokud jste ke svému účtu Amazon zaregistrovali zařízení Fire TV, klepněte na Sledujte na Fire TV po výběru videa zapněte televizor na správný vstup a sledujte.
 • Připojte telefon nebo tablet k televizi: Informace o tom, jak to správně provést, najdete v části Jak připojit smartphone / tablet Android k televizi.

Pomocí stejného účtu můžete streamovat až tři různá videa Amazon Prime současně na různých zařízeních Android. Současně však můžete streamovat stejný titul pouze na jednom zařízení.