Jak si zahrát s halloweenskou doodle od Googlu


Velké G vytvořilo strašidelnou hru, která vám pomůže co nejlépe ukrátit čas do Halloweenu

Halloween je tu už za pár dní, a pokud nevíte, jak si ukrátit čas, než vyrazíte na oslavu s přáteli, Google je připraven vám přijít na pomoc. V souladu s tradicí vytvořili vývojáři vyhledávače novou videohru, která se skrývá uvnitř Doodle (pokud nevíte, co je to doodle, je to snadné: jsou to obrázky, které nahrazují logo Google během speciálních událostí a svátků, jako je například Halloween)

Na rozdíl od předchozích let se však jedná o hru pro více hráčů. Jinými slovy, nebudete vyzývat "obvyklou" umělou inteligenci, ale budete muset získat lepší skutečné lidi připojené kdoví odkud na světě. A to není všechno: můžete také vyzvat své přátele, vytvořit si soukromou hru a na serverech Big G zjistit, kdo z vás je nejlepší. Hrát s Google doodle for Halloween zabere jako vždy jen asi deset vteřin, než spustíte první hru a ukrátíte si čas při čekání na začátek večírku.

Jak hrát Google doodle for Halloween

Hra navržená vývojáři Googlu je velmi podobná hře Slither.Io, kříženci Pac Mana a Hada, ve které musíte "honit" ostatní hady uvnitř obrázku a snažit se je "sežrat" počínaje ocasem. Tímto způsobem spotřebujete tělo soupeře a prodloužíte své vlastní. Abyste mohli růst, budete také moci jíst plameny, které kolem obrazu čas od času rozptýlí vrba. Až bude mít váš duch dostatečně dlouhý ocas, vraťte se do výchozí základny a zajistěte si své "dobytí".

Jak již bylo zmíněno, halloweenská doodle společnosti Google skrývá hru pro více hráčů. Budete součástí čtyřčlenného týmu (vy a tři další hráči), který vyzve jiný tým. Vyhrává tým, kterému se podaří přivést na základnu největší počet plamenů. Chcete-li si zahrát, připojte se ke stránkám Google.co.uk, klikněte na šipku v doodle a počkejte, až se hra načte: můžete začít hrát s náhodnými uživateli, nebo kliknout na Vytvořit hru a pozvat své přátele (samozřejmě maximálně 7 dalších lidí) a vyzvat je na souboj o posledního ducha.