Jak používat WhatsApp na dvou číslech se stejným telefonem


Chcete-li mít dva účty WhatsApp na stejném smartphonu, musíte nainstalovat aplikace, které vám umožní klonovat WhatsApp. Jak na to

Stále více společností vyrábí chytré telefony, které umožňují mít dvě karty SIM. To je velmi užitečná funkce, zejména pro ty, kteří mají soukromé číslo a číslo určené výhradně pro práci. V nastavení smartphonu můžete rozhodnout, kterou SIM kartu chcete používat pro volání, posílání textových zpráv a surfování na internetu.

Jediné, co nemůžete udělat, je mít dva účty WhatsApp v jednom smartphonu. Aplikace pro zasílání zpráv neumožňuje mít dva profily současně. Během procesu registrace musíte zvolit, které číslo chcete pro svůj profil ve službě WhatsApp používat. Jak používat dva účty WhatsApp na stejném smartphonu? Existují aplikace pro smartphony se systémem Android a iOS, které umožňují duplikovat aplikace a používat dva různé profily současně. V poslední době mnoho výrobců integrovalo tuto funkci přímo do softwaru smartphonu se systémem Android a umožňuje uživatelům provozovat dva účty WhatsApp na stejném zařízení, ale ne vždy je to možné.

Jak mít dva účty WhatsApp na smartphonu se systémem Android

Pokud máte smartphone se systémem Android, je vytvoření druhého profilu WhatsApp velmi snadné: stačí nainstalovat aplikaci, která aplikaci pro zasílání zpráv klonuje. V Obchodě Google Play je mnoho aplikací, které to umožňují, ale my doporučujeme dvě: Parallel Space a Dual Space - Multiple Accounts & App Cloner.

Obě aplikace fungují velmi podobně: vytvoří v chytrém telefonu virtuální prostor, do kterého můžete nainstalovat libovolnou aplikaci. Pokud jde o aplikaci WhatsApp, po její instalaci do virtuálního prostoru a vytvoření druhého účtu se na domovské obrazovce objeví druhá ikona, která se od hlavní ikony liší názvem aplikace (např. "WhatsApp 2"). Přepínání z jednoho profilu WhatsApp na druhý je velmi snadné a přímočaré, jedinou nevýhodou je výrazné zvýšení spotřeby baterie. Kromě dvou profilů WhatsApp musí smartphone také spravovat virtuální prostor vytvořený aplikací Parallel Space nebo Dual Space - Multiple Accounts &; App Cloner.

V některých případech mohou aplikace vyžadovat oprávnění roota, aby mohly fungovat. Pokud nemůžete zařízení odemknout, doporučujeme se vzdát a zakoupit druhý smartphone, abyste mohli WhatsApp nainstalovat.


Jak získat dva účty WhatsApp na iPhonu

V případě iPhonu je tento problém mnohem složitější a týká se pouze tří modelů, jediných s druhým slotem na SIM (ve skutečnosti eSIM): iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone Xr. Navzdory existenci eSim Apple do systému iOS neintegroval systém pro klonování aplikací. A ani řešení v App Store nejsou spolehlivá. Jak mohu v iPhonu používat dva účty WhatsApp? Potřebovali byste provést jailbreak smartphonu, což je možnost instalovat aplikace, které nejsou k dispozici v online obchodě společnosti Apple. Pokud máte k iPhonu Xs přiřazeny dvě SIM karty, doporučujeme, abyste WhatsApp neduplikovali, a pokud ano, abyste si zakoupili druhé zařízení, na které můžete WhatsApp nainstalovat a vytvořit nový profil.