Jak posílat automatické odpovědi ve WhatsApp


Nastavení automatických odpovědí ve WhatsApp je jednou z mála funkcí, které v platformě pro zasílání zpráv chybí. Některé aplikace nám mohou pomoci

WhatsApp změnil naše životy, staré dobré sms odešly do důchodu. Někdy nám však aplikace pro zasílání rychlých zpráv může způsobit problémy, zejména když nechceme a můžeme být rušeni. Co můžeme dělat? Kontakt můžeme zablokovat nebo telefon vypnout. Nebo můžeme nastavit automatickou odpověď.

Vše, co musíme udělat pro odesílání automatických odpovědí, je najít správné aplikace. Aplikace WhatsApp zatím nemá nástroj pro automatickou odpověď. A není známo, zda bude někdy přidán. Tyto programy, které jsou rovněž k dispozici zdarma, připravují odpovědi v závislosti na situaci. Stačí jen vybrat, komu se má automatická odpověď odeslat, čas odeslání a typ zprávy. Aplikace pak bude zpracovávat všechny příchozí zprávy podle našich pokynů.

Jak nastavit automatickou odpověď ve WhatsApp na Androidu

Některé z těchto aplikací vyžadují oprávnění správce. Pokud máte chytrý telefon s operačním systémem Android, můžete na marketu Google najít dva bezplatné programy, které vám umožní rychle a automaticky odeslat odpověď. Začněme s Automatická odpověď pro WhatsApp. Aplikace nepotřebuje ke své práci oprávnění roota. Stačí, když softwaru sdělíte, jak má se zprávami zacházet. Zejména aplikace Automatická odpověď pro WhatsApp nám umožní nastavit kontakt, kterému chceme, aby aplikace automaticky odpověděla, čas odeslání odpovědi a vybrat si mezi předdefinovanými frázemi text zprávy (případně můžeme odpověď přizpůsobit).

Druhou aplikací, podobnou té předchozí, je AutoResponder pro WhatsApp. Ve srovnání s aplikací AutoResponder pro WhatsApp vyžaduje aplikace automatické odpovědi oprávnění správce. AutoResponder pro WhatsApp nabízí několik dobrých možností. Uživatelé se například mohou rozhodnout, že automatickou odpověď spustí pouze tehdy, když kontakt ve zprávě napíše určité slovo. Uživatelé si opět mohou vybrat z několika předdefinovaných zpráv nebo změnit text odpovědi. Kromě toho můžete nastavit čas automatické odpovědi pro každý kontakt.


Jak nastavit automatickou odpověď ve WhatsApp v systému iOS

Pro uživatele je odesílání automatických odpovědí ve WhatsApp stejně snadné. Nejoblíbenější a nejpoužívanější aplikací je WAAutoReply, ale funguje pouze v případě, že jste své zařízení jailbreakli, což je postup, který umožňuje instalovat aplikace a programy třetích stran na zařízení WhatsApp, které nejsou na oficiálním trhu. Hlavní rozdíl oproti aplikacím pro Android spočívá v tom, že software instaluje funkci automatické odpovědi přímo do aplikace WhatsApp. Po aktivaci funkce WAAutoReply odešle automatickou odpověď vybraným kontaktům. Text zprávy si můžete vybrat z nabízených nebo jej upravit.

Na závěr vás upozorníme. Tyto aplikace jsou velmi invazivní, protože mají přístup k vašim oznámením. Před jejich stažením zhodnoťte rizika a nebezpečí.