Jak odstranit zadní kryt Motorola Droid 2

Pokud máte klasiku jako Droid 2, je zde rychlý a jednoduchý návod, který ukazuje, jak odstranit zadní kryt. Chcete-li získat přístup k paměťové kartě MicroSD a baterii, stačí rychle zasunout kryt a převrátit telefon.


Jak odstranit nebo vyjmout zadní kryt Motorola Droid 2

Otočte Motorola Droid 2 a posuňte zadní kryt dolů. Pokud nejste schopni posunout kryt jednou rukou, použijte obě ruce, abyste získali lepší úchop a větší páku. Při dostatečném tlaku by měl zadní kryt Droidu 2 sklouznout dolů.

Motorola Droid 2 se odstraněným zadním krytem

Po sejmutí zadního krytu vidíte baterii a kartu MicroSD, která je zasunuta v levém horním rohu. Zde přistupujete k SIM kartě ve verzi Droid 2 Global.


Jak vyjmout nebo vyměnit baterii Motorola Droid 2

Chcete-li vyjmout baterii Droid 2, zasuňte špičku nehtu do slotu ve spodní části a vytáhněte ji. Měl by se uvolnit bez velké síly.


Jak odebrat nebo vyměnit paměťovou kartu Micro SD Motorola Droid 2

Vyjmutí paměťové karty není tak snadné jako vyjmutí baterie, ale stále je to docela jednoduché. Klíčem zde je využití pákového efektu. Vysuňte paměťovou kartu MicroSD buď zatažením za drážku na jejím okraji, nebo přitlačením a vytažením. Chcete-li paměťovou kartu vrátit zpět, zasuňte ji a zatlačte.

Jak nasadit nebo vyměnit zadní kryt Motorola Droid 2

Chcete-li nasadit zadní kryt zařízení Droid 2, položte jej hladce, srovnejte upevňovací prvky a zasuňte kryt na místo. Kovové spojovací prvky na spodní straně zadního krytu musí odpovídat příslušným otvorům. Nenuťte to; něco by se mohlo náhodou zlomit. Pokud je třeba kryt zatlačit na místo, je něco špatně vyrovnáno a kryt by měl být přemístěn tak, aby se snadno zasunul na místo.

Jak zamknout nebo zacvaknout kryt Motorola Droid 2 zpět na místo

Se zadním krytem Motorola Droid 2 zarovnaným na místo jej zatlačte, dokud nezaklapne. Nevyžaduje to moc sevření. Pomocí hřebíků zatlačte na drážku u kovového obložení a zaklapněte kryt na místo.

Váš Droid 2 je zpět a připraven jít.