Domů : Přípony souborů : Format .yrcbkm

.yrcbkm soubor

Typ souboru :YRC Bookmarks Archive

Vývojář YRC Group
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor YRCBKM?

Archiv vytvořený webovým odkazem, webovým prohlížečem Windows; obsahuje jednu nebo více záložek webových stránek, které byly určeny v prohlížeči Weblink.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor YRCBKM, musíte nejprve vytvořit záložku pro webový odkaz. V prohlížeči vyberte ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a vyberte z nabídky položku Záložky.

Chcete-li vytvořit soubor YRCBKM, vyberte ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu prohlížeče. v nabídce vyberte položku Záložky, klepněte na položku Exportovat, vyberte umístění uložení, pojmenujte soubor a klepněte na tlačítko Exportovat.

Chcete-li vytvořit soubor YRCBKM, vyberte ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu prohlížeče, vyberte položku Záložky z nabídky, klepněte na příkaz Importovat, vyberte soubor YRCBKM z jeho umístění, klepněte na tlačítko Otevřít a poté na tlačítko Importovat.

Programy, které otevírají YRCBKM soubory

O YRCBKM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .yrcbkm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru YRC Bookmarks Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.