Domů : Přípony souborů : Format .qat

.qat soubor

Typ souboru :Microsoft Office Quick Access Toolbar File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

Co je to soubor QAT?

Soubor přizpůsobení používaný sadou Microsoft Office, sadou pro tvorbu dokumentů; obsahuje kód XML, který přizpůsobuje pásky v sadě Microsoft Office; obsahuje kód, který definuje vlastní příkazy, skupiny, skupiny, karty atd., které tvoří uživatelské rozhraní sady Microsoft Office.

Více informací

Když provedete změny na pásu karet v aplikaci Microsoft Word, nezmění pásky v jiných aplikacích sady Microsoft Office Suite. Musíte změnit uživatelské rozhraní v každém jednotlivém programu, abyste provedli změny. Soubory QAT jsou pojmenovány podle programu, ve kterém byly změněny, např. Soubor Microsoft Excel QAT je pojmenován Excel.qat.

Chcete-li provést změny na pásu karet, vyberte tlačítko Microsoft Office, klepněte na tlačítko Word Klepněte na tlačítko Možnosti a klepněte na příkaz Vlastní. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na panel nástrojů a vybrat možnost Přizpůsobit panel nástrojů Rychlý přístup .... Třetí a přímější metodou by bylo pouze upravit kód XML přímo v souboru QAT.

POZNÁMKA: Soubor QAT byl nahrazen souborem OFFICEUI v aplikaci Microsoft Office 2010. Chcete-li přenést přizpůsobení uživatelského rozhraní do sady Office 2010, přejmenujte příponu „QAT“ na hodnotu „OFFICEUI“ a umístěte soubor do adresáře příslušného programu. .

Programy, které otevírají QAT soubory
Windows
Ability Office

O QAT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qat a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Microsoft Office Quick Access Toolbar File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.