Domů : Přípony souborů : Format .wx

.wx soubor

Typ souboru 1:Wanam Xposed Backup File

Vývojář Wanam
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

Co je to soubor WX?

Soubor WX je záložní soubor vytvořený programem Wanam Xposed, modul pro rámec Xposed Framework, který je součástí zařízení Samsung se systémem Android 4.2 nebo novějším. Soubor obsahuje zálohu profilu motivu aplikace, který lze do aplikace importovat.

Více informací

Aplikace Wanama Xposed umožňuje přizpůsobit velké množství možností v zařízení Samsung. Mù¾ete zmìnit vzhled hodin, baterií a datumu a oznamovací lištu. Můžete také přidat další možnosti, jako jsou možnosti obnovení a režimu stahování a možnost zabíjení aplikací dlouhým stisknutím tlačítka snížení hlasitosti.

Programy, které otevírají WX soubory
Android
Wanam Xposed

Typ souboru 2:Flight Simulator Weather File

Vývojář Microsoft
Kategorie Game Files
Formát N/A

.WX druhá možnost

Uloží povětrnostní podmínky pro let vytvořený pomocí programu Microsoft Flight Simulator; může být přizpůsoben klepnutím na nabídku "Svět", poté "Počasí" v rámci programu Flight Simulator; nastavení počasí lze upravit pomocí posuvníků Mraky, Srážky, Viditelnost a Vítr; lze přizpůsobit konkrétněji pomocí rozšířeného nastavení počasí.

Více informací

Soubor WX je při vytváření letu uložen společně se souborem .FLT .

POZNÁMKA: Soubory WX používají více verzí Flight Simulator, včetně Flight Simulator 2004 a Flight Simulator X.

Programy, které otevírají WX soubory
Windows
Microsoft Flight Simulator

O WX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Flight Simulator Weather File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.