Domů : Přípony souborů : Format .flt

.flt soubor

Typ souboru 1:Adobe Audition Filter

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

Co je to soubor FLT?

Zvukový filtr používaný k použití efektů, jako je reverb, echo, chorus, zkreslení a další efekty na zvukový soubor; program musí být uložen v hlavní složce aplikace.

Více informací

Většina souborů FLT pracuje se softwarem Syntrillium Cool Edit Pro a Adobe Audition. Společnost Adobe získala v květnu 2003 aktiva společnosti Syntrillium Software a v srpnu 2003 představila Adobe Audition.

Programy, které otevírají FLT soubory
Windows
Adobe Audition
Macintosh
Adobe Audition

Typ souboru 2:Flight Simulator Saved Flight

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.FLT druhá možnost

Let uložený pomocí Flight Simulator, realistické hry Flight Simulation; může být let zahrnutý do programu nebo probíhajícího letu, který může být naložen a pokračovat později.

Více informací

POZNÁMKA: Aby se program mohl otevřít, musí být přítomen soubor "Fltsim.flt", který se nachází v položce Lety Ostatní \ t Pokud je soubor odebrán, bude pravděpodobně nutné přeinstalovat program Flight Simulator.

Programy, které otevírají FLT soubory
Windows
Microsoft Flight Simulator

Typ souboru 3:OpenFlight Scene Description File

Vývojář Presagis
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.FLT třetí možnost

Soubor popisu 3D scény vytvořený ve formátu OpenFlight; ukládá data do hierarchické struktury a popisuje, jak vykreslit 3D scénu pro generátor obrazu v reálném čase; často použitý pro vojenské, městské město a letové simulace vizualizace.

Více informací

Formát OpenFlight je vyvíjen a spravován společností Presagis (dříve MultiGen-Paradigm). To bylo široce adoptované jako standardní formát v 3D vizuální simulační komunitě. Aplikace jako 3ds Max a Blender poskytují nativní podporu pro daný typ souboru.

Programy, které otevírají FLT soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Blender
Autodesk 3ds Max
OpenSceneGraph
Presagis Creator
Presagis FlightSIM
Linux
Blender
Remograph Remo 3D
Macintosh
Blender

Typ souboru 4:Image Filter

Vývojář N/A
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

.FLT čtvrtá možnost

Grafický filtr používaný k použití korekce barev, uměleckých efektů, zkreslení obrazu nebo jiných úprav obrazu; mohou být načteny a použity několika různými grafickými programy.

Více informací

POZNÁMKA: Některé soubory FLT jsou kompatibilní pouze se specifickými programy, takže ne všechny soubory FLT budou kompatibilní s každou níže uvedenou aplikací.

Programy, které otevírají FLT soubory
Windows
Adobe Illustrator
CorelDRAW
Digital Domain Qimage
Micrografx Picture Publisher
Macintosh
Adobe Illustrator

Typ souboru 5:Vue Filters File

Vývojář E-on Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.FLT pátá možnost

Soubor nastavení používaný programem E-on Vue, program používaný k modelování 3D prostředí; obsahuje křivku barevného filtru, která je generována pomocí "klíčových bodů" v 2D mřížce; pomáhá zvýraznit určité barvy a odfiltrovat ostatní, když je aplikován na materiál 3D scény.

Programy, které otevírají FLT soubory
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

O FLT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .flt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Vue Filters File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Zajímalo by mě, co lze uložit do souborů .flt, které Adobe Audition vytváří při instalaci. Děkuji, že jste nejen uvedli tyto informace, ale také se trochu více rozpovídali o obecném obsahu, který tento soubor v Auditionu má. Je působivé, že jiná aplikace Adobe používá stejný pro jiný, zcela odlišný motiv. Jak může systém poznat, ke které aplikaci se vztahuje? Také když čtu o jeho použití ve Flight Simulatoru, napadá mě, zda by je nešlo upravit a vytvořit si vlastní personalizované skladby. Děkuji za všechny podněty k zamyšlení!