Domů : Přípony souborů : Format .wtv

.wtv soubor

Typ souboru :Windows Recorded TV Show File

Vývojář Microsoft
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor WTV?

Video soubor nahraný v aplikaci Windows Media Center, program používaný k přehrávání multimediálního obsahu a nahrávání televizních pořadů; kóduje video pomocí komprese MPEG-2 a zvuku pomocí komprese MPEG-1 Layer II nebo Dolby Digital AC-3; mohou také obsahovat popisné informace o metadatech a správě digitálních práv (DRM).

Více informací

Soubory WTV jsou vytvořeny modulem Stream Buffer Engine (SBE), když aplikace Windows Media Center zaznamenává televizní show. Ve výchozím nastavení jsou uloženy v adresáři Uživatelé \ t Zaznamenané pořady lze otevřít a přehrávat v aplikaci Windows Media Center.

Formát souboru WTV nahradil předchozí formát souboru .DVR-MS ve verzi Windows 7 aplikace Windows Media Center. Soubory WTV lze převést zpět do souborů DVR-MS tak, že na ně pravým tlačítkem kliknete v aplikaci Windows Media Center a vyberete možnost Převést na formát .dvr-ms.

Programy, které otevírají WTV soubory
Windows
Microsoft Windows Media Center
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
Nero
CyberLink PowerDVD
DRD Systems VideoReDo
Bigasoft WTV Converter
DVRSoft WTV to AVI Converter

O WTV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wtv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Recorded TV Show File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.