Domů : Přípony souborů : Format .dvr-ms

.dvr-ms soubor

Typ souboru :Microsoft Digital Video Recording

Vývojář Microsoft
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor DVR-MS?

Formát videa používaný pro ukládání zaznamenaného televizního obsahu; v systému Microsoft Windows XP Media Center Edition; umožňuje funkce DVR, jako je posun času, pozastavení živého televizního vysílání a současné nahrávání a přehrávání; video je kódováno jako MPEG-2 a zvuk je kódován jako MPEG-1 Layer II.

Více informací

Soubory DVR-MS lze přehrávat v programu Windows Media Player v systémech se systémem Windows XP SP1 nebo novějším. Mohou se také přehrávat v aplikaci Windows Media Center, která je součástí edic Windows Vista Home Premium a Ultimate.

Programy, které otevírají DVR-MS soubory
Windows
Microsoft Windows Media Center
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
CyberLink PowerDVD
Online Media Technologies AVS Video Converter
Wondershare Filmora
Macintosh
Wondershare Filmora

O DVR-MS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dvr-ms a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Microsoft Digital Video Recording, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Dokončil jsem nahrávání pomocí formátu souboru .dvr-ms, který je popsán ve vašem článku. V počítači, který jsem nedávno našel u rodičů, byl ještě nainstalován původní program Windows Media Center. Chtěl jsem se dozvědět více o formátech, které podporuje, a mezi nimi byly zmíněny i formáty DVR-MS. Je zajímavé, že ty dokázaly nahrávat kompletní televizní obsah. Jak to vysvětlujete, zní to tak, že časový posun a pozastavení živého televizního vysílání bylo tehdy něco převratného. Kódování videa je na dobu, kdy bylo realizováno, skvělé, nicméně zvuk mohl být vylepšen. Bylo by také skvělé vidět, jak vypadají v novějším programu, jako je Media Player z posledních počítačů. Díky za všechny tyto detaily. Uvidíme se příště!